pielęgnacja ciała współpraca reklamowa

„Mamy tak samo” – zapraszamy na drugi sezon podcastu Ładne Bebe

„Mamy tak samo” – zapraszamy na drugi sezon podcastu Ładne Bebe

Misją Ładne Bebe jest tworzenie i dostarczanie wartościowych, karmiących i merytorycznych treści do wszystkich rodziców – tych poszukujących, błądzących, ale i tych, którzy w swoich rolach czują się pewnie. Jednym z czołowych kanałów komunikacji są podcasty – wśród nich, „Mamy tak samo”, który właśnie wystartował z nowym sezonem.

…bo mamy tak samo!

W pokoju pełnym matek zwykle nie trzeba długo czekać, aż posypią się intymne wyznania – jak choćby problemy z laktacją, wspomnienia z porodówki czy anegdoty z czasów ciąży albo początków macierzyństwa. Te rozmowy mogłyby się nie kończyć – nigdy nie mamy ich dość! Co właściwie łączy mamy? Wspólnota doświadczeń, w której jest miejsce na ciekawość na drugą osobę i to pytanie: „o, to ty też tak masz?”. Tęsknimy – tak gdzieś wewnętrznie – do autentycznej, wspierającej wymiany. Z tych potrzeb i tęsknot powstał podcast „Mamy tak samo”, prowadzony przez Natalię Hołownię i Martynę Wyrzykowską, którego drugi sezon otworzył odcinek z gościnią Zuzą Skrzyńską.

Kto zagości w podcaście?

Natalia Hołownia (felietonistka, autorka wielu wywiadów, książek i artykułów dla magazynów takich jak „Vogue” czy „Newsweek”) oraz Martyna Wyrzykowska (dyrektorka zarządzająca Fundacji SEXED.PL, była redaktorka naczelna serwisów Ofeminin.pl i Glamour.pl) zadbały o interesujący program! Do udziału w drugim sezonie zostały zaproszone – ponownie – osoby znane ze swojej publicznej działalności, tak biznesowej, jak artystycznej i charytatywnej, a więc influencerki, które – dzięki rozmowie o doświadczeniu macierzyństwa – zobaczymy w nowym świetle, jak matka matkę.

Oba sezony podcastu „Mamy tak samo” są dostępne na kanale Spotify, a zobaczyć je można na platformie YouTube. Pierwszy odcinek drugiego sezonu już można odsłuchać, a na kolejne zapraszamy co tydzień!

Życzymy dobrego odbioru!

*

Drugi sezon podcastu „Mamy tak samo” powstał we współpracy z marką La Roche-Posay.

Coś dla Ciebie

My też tak mamy!

My też tak mamy!

Dodaj komentarz