Audioteka podcast szort

Złość nie jest taka zła – posłuchasz o tym?

Kolejny odcinek podcastu „Ładne Bebe ma głos. Rodzicem być”

Złość nie jest taka zła – posłuchasz o tym?
Joanna Grochocka

Kolejny odcinek naszego podcastu „Ładne Bebe ma głos. Rodzicem być” czeka na wasz odsłuch w Audiotece. Tym razem będzie to rozmowa pełna złości, ale na kompletnym luzie.

„Złość nie jest taka zła” – to nie tylko tytuł drugiego odcinka, dostępnego wyłącznie na platformie Audioteka, ale też punkt wyjścia w rozmowie Pauliny Filipowicz, redaktorki naczelnej Ładne Bebe, z psycholożką dziecięcą Ulą Małek. Dlaczego złoszczą nas nasze dzieci? Dlaczego one złoszczą się tak szczerze i otwarcie? Jak sobie i im z tym pomóc? Jak unikać czołowych zderzeń złości dziecięcej i dorosłej? Co dobrego wynika z zaopiekowania się złoszczącym się dzieckiem? Jest tych pytań trochę i tyleż odpowiedzi, więc polecamy odpalić ten odcinek i podjąć próbę porządkowania wątku.

Czego możecie spodziewać się w kolejnych odcinkach, udostępnianych tylko w Audiotece w następne piątki? Rozmów ze specjalistkami, które wiedzą, że rodzicielstwo stawia ciekawe pytania. Z psycholożkami pomówimy o relacji partnerów, którzy stali się rodzicami. O dziecięcym układzie rodzeństwa i naszej w nim roli. O frustracji, która dotyka nas w temacie Rodzicielstwa Bliskości. Z kolei z pediatrką przyjrzymy się wyprawce, z której wykreślimy to, co nie służy prawidłowemu rozwojowi małych dzieci. W Audiotece przez cały czas dostępny jest też pierwszy odcinek: „Nikt mi nie powiedział, że w połogu…”. Czujcie się zaproszeni, będziemy was informować o każdym kolejnym odcinku.

Dwóch pierwszych odcinków naszego podcastu możecie posłuchać za darmo. Kolejne czekać będą na was w piątki w ramach Audioteka Klub.

Dodaj komentarz