Audioteka podcast szort

Zostaliśmy rodzicami! Czyli mamy kryzys związkowy!

Ciekawego słuchania!

Zostaliśmy rodzicami! Czyli mamy kryzys związkowy!
Joanna Grochocka

Jeśli macie romantyczne wizje życia związkowego po tym, jak na świecie pojawi się wasze dziecko, to najnowszy odcinek naszego podcastu „Ładne Bebe ma głos. Rodzicem być” jest dla was. Jeśli macie podejrzenie, że może być inaczej, też posłuchajcie koniecznie.

Jeśli intuicyjnie czujecie, że wraz z dzieckiem pojawi się związkowy kryzys, to ten odcinek jest dla was zdecydowanie! Paulina Filipowicz, redaktorka naczelna portalu Ładne Bebe, w kolejnym odcinku podcastu „Ładne Bebe ma głos. Rodzicem być” porusza te kwestie w rozmowie z psycholożką, założycielką Instytutu Pozytywnej Seksualności Agatą Loewe-Kurilla. Polecamy wszystkim parom czekającym na potomstwo. I tym będącym już rodzicami też. Podcast jest dostępny jedynie w Audiotece. 

Z dumą też donosimy, że nasz podcast jest w dziesiątce najlepiej słuchających się podcastów w Audiotece! Z dzisiejszym odcinkiem dostępnych jest już sześć rozmów: o Rodzicielstwie bliskości, relacji rodzeństwa, połogu, złości i wyprawce okiem pediatrki. W dwóch ostatnich posłuchacie o strachu przed porodem i rozpadzie rodziny. Bądźcie z nami w Audiotece.

Naszego podcastu możecie posłuchać za darmo. Kolejne odcinki czekać będą na was w piątki w ramach Audioteka Klub.

Dodaj komentarz