Audioteka podcast szorty w Ładne Bebe

„Nikt mi nie powiedział, że w połogu…”. Gorąca premiera podcastu Ładne Bebe ma głos. Rodzicem być.

Do słuchania tylko w Audiotece

„Nikt mi nie powiedział, że w połogu…”. Gorąca premiera podcastu Ładne Bebe ma głos. Rodzicem być.
Joanna Grochocka

Piątek trzynastego to idealna data na premierę! Dlatego startujemy z naszym podcastem „Ładne Bebe ma głos. Rodzicem być” dostępnym do słuchania tylko w Audiotece. Trochę się denerwujemy, bardzo się ekscytujemy i naprawdę nie możemy się doczekać, kiedy zaczniecie słuchać i wrócicie do nas z waszymi opiniami.

W pierwszym odcinku „Nikt mi nie powiedział, że w połogu…” w rozmowie z Anką Parzyńską – ginekolożką, autorką konta IG @doctorastanga – usłyszycie, co dzieje się z naszym ciałem i psychiką w niecodziennym okresie, jakim jest połóg.

Nie dajcie się zaskoczyć, dziewczyny, i wysłuchajcie naszej rozmowy, w której mówimy o tym, że połóg to czas, w którym nasze ciała i myśli potrzebują kochającej troski. Krwawienie połogowe, laktacja, poporodowe bóle, baby blues – to nie tematy tabu, tylko takie do szczerej dyskusji. Mamy nadzieję, że ta rozmowa pozwoli wam o siebie zadbać i kojąco was otuli.

Czego możecie spodziewać się w kolejnych odcinkach, udostępnianych tylko w Audiotece w następne piątki? Rozmów ze specjalistkami, które wiedzą, że rodzicielstwo stawia ciekawe pytania. Z psycholożkami pomówimy o relacji partnerów, którzy stali się rodzicami. O dziecięcym układzie rodzeństwa i naszej w nim roli. O złości – tej dziecięcej i tej dorosłej. Wreszcie o frustracji, która dotyka nas w temacie Rodzicielstwa Bliskości. Z pediatrką przyjrzymy się wyprawce, z której wykreślimy to, co nie służy prawidłowemu rozwojowi małych dzieci. Czujcie się zaproszeni, będziemy was informować o każdym kolejnym odcinku.

Pierwszego odcinka naszego podcastu możecie posłuchać za darmo. Kolejne odcinki czekać będą na was w ramach Audioteka Klub w piątki.

Dodaj komentarz