Audioteka podcast szort

W pułapce filarów, czyli o Rodzicielstwie Bliskości

Bo rodzicielstwo stawia nam pytania

W pułapce filarów, czyli o Rodzicielstwie Bliskości
Joanna Grochocka

Skoro dziś piątek, to na Audiotece – i tylko tam – czeka na Was następny odcinek naszego podcastu: „Ładne Bebe ma głos. Rodzicem być”. Kolejny raz Paulina Filipowicz rozmawia z psycholożką dziecięcą Ulą Malko. Tym razem nie o złości, ale o frustracji, jaką coraz częściej czują rodzice bliskościowi.

Podczas spotkania będą szukać odpowiedzi na pytania: co zrozumieliśmy z całej idei Rodzicielstwa Bliskości, co nas uwiodło, a co wyprowadziło w pole? Dlaczego sami sobie podcinamy skrzydła, budując relacje z naszymi dziećmi? I czy dziecko ważniejsze jest od rodzica? Zapraszamy do odsłuchu.

Czego możecie spodziewać się w kolejnych odcinkach, udostępnianych tylko w Audiotece w następne piątki? Rozmów ze specjalistkami, które wiedzą, że rodzicielstwo stawia ciekawe pytania. Z psycholożkami pomówimy o relacji partnerów, którzy stali się rodzicami. O dziecięcym układzie rodzeństwa i naszej w nim roli. Z pediatrką przyjrzymy się wyprawce, z której wykreślimy to, co nie służy prawidłowemu rozwojowi małych dzieci. W Audiotece przez cały czas dostępne są też dwa pierwsze odcinki: „Nikt mi nie powiedział, że w połogu…”.oraz „Złość nie jest taka zła”. Czujcie się zaproszeni, będziemy was informować o każdym kolejnym odcinku.

Dwóch pierwszych odcinków naszego podcastu możecie posłuchać za darmo. Kolejne czekać będą na was w piątki w ramach Audioteka Klub.

Dodaj komentarz