buty dla dzieci współpraca reklamowa

Praktycznie i stylowo – po prostu GEOX

Żeby wasze dzieci wkroczyły w wiosnę lekkim krokiem!

Praktycznie i stylowo – po prostu GEOX
materiały organizatorów

Dzieci mają to do siebie, że rosną jak na drożdżach. Nierzadko każdy kolejny sezon trzeba witać nowym zestawem ubrań i butów. Jeśli szukacie uniwersalnych, komfortowych modeli, znajdziecie je w najnowszej kolekcji GEOX Kids.

Buty z wiosenno-letniej kolekcji GEOX Kids zapewniają małych stopom wygodę, swobodę ruchu i ochronę. Modele Junior to świetny wybór dla starszaków lubiących ruch na świeżym powietrzu, bieganie po podwórku, przejażdżki na hulajnodze i rowerze, a jednocześnie ceniących styl i znających obowiązujące trendy. Uzupełnieniem atrakcyjnych kolorów i kształtów są LED-y w podeszwach – zadają szyku, ale też zwiększają widoczność dzieci, gdy stają się uczestnikami ruchu drogowego.

Projektanci marki zadbali także o najmłodszych. Kolekcja stworzona z myślą o przedszkolakach i młodszych dzieciach to symbioza komfortu, stylu i jakości. Wykonane z miękkiej skóry i z wysokotechnologicznej dzianiny modele zapewniają amortyzację, oddychalność i elastyczność – tak ważne dla dzieci, których stopy przecież dynamicznie się rozwijają.

Na sezon letni marka przygotowała zestawienie modnych i wygodnych sandałów z lśniącej skóry, na solidnych podeszwach, z szerokimi paskami w kolorze camelowego brązu lub naturalnego beżu.

Zarówno buty sportowe, jak i sandały są zdobione trójwymiarowymi naszywkami, nadrukami i haftami z wizerunkami ulubionych postaci z bajek i kreskówek: Spider-Mana i Kapitana Ameryki czy Myszki Miki i Minnie.

Wszystko to sprawia, że buty GEOX Kids to naprawdę fajny i praktyczny wybór na nadchodzący sezon.

***

Materiał powstał we współpracy z marką GEOX.

Dodaj komentarz