audiobook Książki dla dzieci szorty w Ładne Bebe

Pożyczalscy na tropie miniaturowego miasteczka

Premiera nowego audiobooka o dalszych przygodach klanu Pożyczalskich. Czyta: Edyta Jugowska!

Pożyczalscy na tropie miniaturowego miasteczka
ilustr. Emilia Dziubak

Książkowa saga o rodzinie malutkich Pożyczalskich ma swoją godną reprezentację w postaci audiobooka, czytanego przez Edytę Jungowską. To już wiecie. Ale być może nie wiecie, że  niemalutkimi krokami zbliża się premiera trzeciej części ich pasjonujących przygód.

Już niebawem, bo 23 listopada pojawi się audiobook ,,Pożyczalscy i rzeka”, tętniący od trzymających w napięciu, ekscytujących historii, jakie przydarzają się bohaterom opowieści Mary Norton. Choć życie Pożyczalskich nie było dotąd usłane różami, w trzeciej części ich przygód zrobi się naprawdę groźnie.

Tym razem Arietta, Grosiek i Domilia opuszczają kolejno chatkę Toma Zacnego, a następnie dom Hendryka, gdzie uwili sobie gniazdko w ścianie za kominkiem. Tym, którzy nie umieją jeszcze pływać, zalecamy regularne chwytanie w czasie odsłuchu audiobooka za koło ratunkowe, albo nadmuchane motylki, tak dla bezpieczeństwa. Pożyczalscy bowiem solidnie się w tej części zmoczą, wędrując od domu do domu, w poszukiwaniu owianego legendą miniaturowego miasteczka.

Zanim jednak to nastąpi, urządzą sobie spływ w mydelniczce spienionymi wodami rur kanalizacyjnych, noc spędzą w dziurawym jak sito czajniku, a na dokładkę wyruszą w rejs nurtem nieznanej i dość kapryśnej rzeki, za okręt mając pojemnik na sztućce. Jakby tego było mało, czeka ich jeszcze spotkanie z Cyganem Jasne Oko. To naprawdę dużo jak na kilkunastocentymetrowe, dobroduszne istoty. Na szczęście jest Bałganiasz, który nigdy nie zostawi Pożyczalskiej trójki w opałach.

Więcej powiedzieć nie możemy. Zachęcamy Was do odświeżenia obie przy okazji premiery ,,Pożyczalskich i rzeki” dwóch poprzednich części, słuchać ciurkiem i empatyzować z wielkimi duchem bohaterami.

 

 

Najnowszy audiobook z serii o Pożyczalskich, zatytułowany ,,Pożyczalscy i rzeka” i przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, będzie dostępny od 23 listopada na stronie Jungoffska.pl.

Coś dla Ciebie

Co pod choinkę?

Co pod choinkę?

Dodaj komentarz