instagram rodzinny dom

Jak oni mieszkają!

Instagramowy przegląd inspirujących domów

Jak oni mieszkają!
Instagram

Wertując Instagram, znalazłyśmy wnętrza łączące w sobie oryginalność i urok rodzinnych domów. Gdyby tak dostać od ich właścicieli wiadomość: popilnujcie nam chatki w wakacje…

Na IG pełno jest profili wnętrzarskich, prezentujących domy z przestrzenią dla całej rodziny, które łączą w sobie wygodę i ciekawe rozwiązania w wysmakowanym stylu. Oto pięć, na których wnętrza nie wieją nudą, przeciwnie jest się czym inspirować. Zobaczcie kogo warto obserwować, ale remonty planujcie po urlopach…

Ściany jak płótna

Podróże to największa pasja gospodyni tego domu. Na swoim koncie pokazuje pamiątkami ze swoich wypraw, ale nas interesuje przede wszystkim wnętrze domu. Wystrój nieustannie ulega zmianom, zachęcając do czerpania inspiracji jak dzięki dodatkom wykonać efektowną metamorfozę. Obecnie ten rodzinny dom, to połączenie bieli z kolorowymi dodatkami. Co ciekawe, na tle innych pomieszczeń, pokoje dziecięce są stonowane i ocieplone drewnem. Ścienne malunki są naszym obiektem słodkiej zazdrości.

Moc koloru

Właścicielka tego domu, Gray Benko, to fotografka i mama dwójki szalonych dzieciaków. Na swoim profilu z humorem pokazuje ich codzienne życie. Uwielbia bawić się kolorami, co jest mocno widoczne na zdjęciach i we wnętrzach. Pokoje dzieci nie odstają od reszty pomieszczeń, dużo w nich barwnych mebli i dodatków. W tym domu nie ma nudy. Oryginalne ramy okien, barwne regały i różowa kanapa – wprawiają w dobry nastrój. Sami się przekonajcie.

Skandynawski spokój

Catarina to szwedzka stylistka, fotografka oraz mama. Na swoim koncie pokazuje klimatyczne pomieszczenia wiejskiego, czarującego domu w vintage’owym stylu. Pełno w nim książek, tapet we wzory i drewnianych mebli, a wszystko w stonowanych kolorach. Można się tam poczuć jak w bajce. Pokój dziecięcy idealnie komponuje się ze stylem całego domu. Jeśli lubicie takie klimaty, koniecznie sprawdźcie ten profil.

Berlińskie klimaty

Nicki to mama, mieszkająca ze swoją rodziną w Berlinie. Jest lekarzem, ekspertem w dziedzinie chorób dziecięcych. Na swoim koncie dzieli się widokami z podróży i publikuje zdjęcia swojego jasnego, przestronnego mieszkania. Podłogi i ściany we wszystkich pomieszczeniach są takie same –  białe, co pozwala na zabawę kolorami i dodatkami. Ten zabieg sprawia, że mieszkanie jest bardzo przytulne. Pokój dziecięcy jest urządzony w tym samym stylu, wyróżniającym dodatkiem są drewniane meble.

Rodzinna elegancja

Chris Graves to tata i właściciel studia projektowania wnętrz. W Londynie znalazł miejsce, w którym postanowił stworzyć swój stylowy, rodzinny dom. Na początek przeprowadził generalny remont, tak by spełniał potrzeby jego rodziny, czyli żony i dwójki dzieci. Klimatyczne wnętrza pełne światła w wiktoriańskim stylu łączą kolory i elegancję. Zielone okna w kuchni, ciemne szafki i marmurowe blaty to bardzo dobre połączenie. Naszym zdaniem wykonał kawał dobrej roboty, sprawdźcie sami i oceńcie.

A wy czyje domy podglądacie na IG? Dajcie nam znać, bo uwielbiamy się inspirować ciekawymi rodzinnymi wnętrzami.

Dodaj komentarz