Audioteka podcast szort

„Wyprawka okiem pediatrki”, czyli 5. odcinek naszego podcastu poleca się waszej uwadze

Rozmowa z Moniką Działowską

„Wyprawka okiem pediatrki”, czyli 5. odcinek naszego podcastu poleca się waszej uwadze
Joanna Grochocka

Gdybyś miała szansę skonsultować wyprawkę z pediatrą, zrobiłabyś to? Możesz wysłuchać, co warto skompletować na pierwsze miesiące, by nie szkodzić rozwojowi dziecka. O tym właśnie opowiada pediatrka Monika Działowska w kolejnym odcinku podcastu „Ładne Bebe ma głos. Rodzicem być” dostępnym tylko w Audiotece.

Jeśli kompletujesz wyprawkę dla swojego dziecka, odcinek „Wyprawka okiem pediatrki” jest dla ciebie. Paulina Filipowicz pyta pediatrkę Monikę Działowską o to, co warto mieć, a co wykreślić z listy, dbając o zdrowy i bezpieczny rozwój małego dziecka. Znajdą się tu rzeczy, które Monika wyrzuciłaby jako lekarz, ale jako mama – przed wyrzuceniem by chowała. Nie zabraknie spędzających sen z powiek tematów: czapeczki, upadków z przewijaka i poszukiwania lekarza godnego zaufania. Posłuchacie? 

Czego możecie spodziewać się w kolejnych odcinkach, udostępnianych tylko w Audiotece w następne piątki? Pomówimy o ciekawym kryzysie w relacji, kiedy pojawia się dziecko. Przyjrzymy się też strachowi przed porodem, który towarzyszy kobietom w ciąży. I porozmawiamy o rozpadzie rodziny i opcjach opieki nad dziećmi, kiedy rodzice nie są już razem. W Audiotece przez cały czas dostępne są też cztery pierwsze odcinki podcastu: „Nikt mi nie powiedział, że w połogu…”, „W pułapce filarów, czyli o Rodzicielstwie Bliskości” oraz „Złość nie jest taka zła”, i „Rodzeństwo. Piękna wizja, trudna relacja”. Czy macie już swoją ulubioną rozmowę?

Dostępnych już kilku odcinków naszego podcastu możecie posłuchać za darmo. Kolejne czekać będą na was w piątki w ramach Audioteka Klub.

Dodaj komentarz