szorty w Ładne Bebe targi

Targi Designu WZORY już w ten weekend!

Ostatnia edycja WZORÓW w tym roku

Targi Designu WZORY już w ten weekend!
Materiały prasowe

Uwaga, uwaga, już w ten weekend (18-19 grudnia) odbędzie się ostatnia w tym roku edycja WZORÓW, czyli popularnych już w Warszawie targów designu. Ich świąteczna odsłona odbędzie się w Domu Braci Jabłkowskich. Kto jeszcze nie zdobył prezentów, niech biegnie na WZORY!

Podczas 23 edycji WZORÓW, będących najważniejszym wydarzeniem promującym polskich rzemieślników, designerów i przedsiębiorców działających w obszarze projektowania, pojawi się nowość. Wielbiciele gorących modowych trendów będą mogli odwiedzić strefę mody, za której współorganizację odpowiedzialny jest magazyn K-Mag. 

Wśród zaproszonych twórców będzie można spotkać projektantów ceramiki i dekoracji ze szkła użytkowego, mebli i tekstyliów, oświetlenia, artykułów dziecięcych, twórców ekokosmetyków, biżuterii, plakatów i printu.

Wstęp na targi jest bezpłatny!

Więcej informacji: strona www / FB / IG

Warsztaty i wydarzenia

Fundacja Kobiety Wędrowne

Warsztaty samodzielnego szycia na maszynach drobnych prezentów z wzorami świątecznymi i ornamentami kaukaskimi pod okiem specjalistek z Czeczenii, połączone z rozmowami o tradycjach świątecznych i rodzinnych w Polsce i na Kaukazie Północnym oraz integracji uchodźczyń i uchodźców w Polsce.

Szydełex

Szydełex założyły Agata Buzek, Weronika Kosińska i Iza Gwizdak. Robią na szydełku i drutach między innymi czapki, piórniki i torebki. Większość materiałów, z których tworzą, pochodzi z odzysku. Cały dochód ze sprzedaży zrobionych przez siebie rzeczy przeznaczają na pomoc zwierzętom.

Kupując rzeczy Szydełexu w trakcie Targów Wzory 2021, pomagasz zwierzętom z Przystani Ocalenie.

STREFA ZRÓB PREZENT

Przez całe dwa dni będzie można samodzielnie zrobić prezenty dla siebie i bliskich. Niektóre warsztaty są na zapisy bezpośrednio u prowadzących, a niektóre są płatne.

Warsztaty z SEEDSTUDIO

Świąteczne pocztówki

Podczas warsztatu uczestnicy wykonają pocztówki oraz winietki prezentowe z motywem świątecznym, wykorzystując technikę linorytu, czyli druku wypukłego. Odbitki zostaną wykonane na wybranym papierze oraz przycięte do odpowiedniego formatu. Wszystkie materiały są zapewnione.

Świąteczne stemple

Warsztat, którego rezultatem będzie własnoręcznie udekorowany fragment tkaniny (bawełniany worek lub lniana podkładka). Uczestnicy zaprojektują oraz wykonają autorskie stemple linorytowe, z których stworzą wzór na tkaninie. W trakcie warsztatu zostaną omówione podstawowe zasady raportowania wzorów. Wszystkie materiały są zapewnione. Warsztaty bezpłatne i bez zapisów

Świąteczne wianki z Zielone i Cięte

Podczas warsztatów każdy pozna techniki mocowania roślin oraz kompozycji. Uczestnicy otrzymują niezbędne narzędzia do stworzenia wianka i materiały dekoracyjne. Uczestnicy będą mieli też do wyboru wszelkie wstążki, tasiemki i sznurki do wykończenia wianka. Własnoręcznie zrobiona dekoracja będzie cieszyła oko jeszcze długo po świętach!

Warsztat płatny: 199 zł za os.

ZAPISY:

e-mail: kontakt@zieloneiciete.pl

www: zieloneiciete.pl

Warsztaty z marmurkowych ozdób z Zuzanną Wólczyńską

Chcesz własnoręcznie wykonać modne akcesoria z marmurkowym wzorem? Zapraszamy na warsztaty w pigułce! Pod bacznym okiem Zuzanny uczestnicy będą pracować z gipsem polimerowym. Samodzielnie stworzycie kolory i ich połączenia. Każdy z uczestników wykona jedną owalną podstawkę lub dwie okrągłe podkładki, które oczywiście zabierze ze sobą do domu. Zrób prezent sobie albo komuś bliskiemu! Wszyscy mają zapewniony dostęp do potrzebnych materiałów

Cena za udział: 80 zł

Czas trwania: ok. godziny

ZAPISY:

e-mail: pannazuzanna.design@gmail.com

www: pannazuzanna.pl

Warsztaty naturalnego barwienia – Tkanki twórcze: Julia Kromolicka i Zofia Pieńkowska

Tkanki Twórcze to dwie pasjonatki formy i koloru. Projekt zrodził się z przyjaźni i wspólnych wartości, które wykiełkowały podczas studiów w School of Form. Tam zdobywały umiejętności z zakresu projektowania ubioru. Julia kształciła się w Instytucie Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich, a Zosia prowadziła zajęcia z projektowania dla dzieci. Na warsztatach zaprezentują proces barwienia tkanin, to w jaki sposób można uzyskać różnego rodzaju wzory oraz jak można zmieniać barwę za pomocą naturalnych odczynników.

Warsztaty bez zapisów!

Warsztaty z Naturalnie Naturalni

Na warsztatach nauczysz się robić własnoręcznie naturalne kosmetyki. Sam/a zadecydujesz od początku do końca, co znajdzie się w twoim szamponie, kremie czy antyperspirancie wolnym od parabenów.

ZAPISY:

e-mail: martyna@natunatu.pl

www: naturalnienaturalni.com/sklep

WARSZTATY DLA DZIECI

Warsztaty odbędą się w niedzielę 18 i 19 grudnia w Domu Braci Jabłkowskich. Warsztaty są darmowe i nie obowiązują zapisy! Przychodzimy 15 minut przed warsztatami, aby zarezerwować miejsce.

Piernikowe Warsztaty dla Małych z Bake my day

Bake my day zrodziło się z idei sprawiania przyjemności poprzez obdarowywanie bliskich ręcznie zdobionymi, unikatowymi wypiekami. Zapraszamy dzieciaki!

SOBOTA 18 grudnia

11.00-13.00 PRZERÓB(my) SZNUREK: Kreatywne warsztaty z podstaw makramy ze Sploty Doroty.

13.30-15.30. String art na drewnie z Alą Solarską

16.00-18.00 Tworzymy kolaże z Aleksandrą Degórską

Niedziela 19 grudnia

11.00-13.00 PRZERÓB(my) SZNUREK: Kreatywne warsztaty z podstaw makramy ze Sploty Doroty.

13.30-15.00 „Daj plamę!” z Matyldą Daktyl

13.30-15.00 Zdobimy pierniki z Bake my day!

16.00-18.00 Herbikids – zabawy z przyrodą!

*

Więcej newsów znajdziecie w naszej zakładce SZORTY.

Dodaj komentarz