Materiałowe cuda z Polski

Otulamy się delikatnie

Niezastąpione w dziecięcym pokoju i podczas wypraw za miasto. Ochronią przed wiatrem i utulą bezpiecznie do snu. Są tak miękkie, że chcemy się do nich przytulać bez końca.

Z zamiłowania do przewiewnych tkanin powstają piękne rzeczy, które łączy jeden, najważniejszy cel – troska o delikatne i wrażliwe ciało maluszka. Kupione z myślą o najmłodszych, ucieszą także pozostałych domowników.

Dzisiaj postawiłyśmy na selekcję polskich marek, które skradły nasze serca i bez których wyprawka byłaby niekompletna.  Stworzone z myślą o dzieciach są pożądane również przez nas, dorosłych. Obok tych poduszek, pościeli, kocyków, otulaczy nie można przejść obojętnie. Zobaczcie nasze wybory i przegląd przygotowany wspólnie z Moniką Kraińską – mamą Helenki, Janka i Ignacego.

 

*

LOLA Y LOLO

Nie można przejść obok nich obojętnie! Kolorowy świat Lola y Lolo wywołuje w nas same pozytywne emocje, a tych przecież nie może zabraknąć, aby dziecię zapadło w spokojny sen. Lala y Lolo otuli delikatnością i będzie pięknie wyglądać w dziecięcym łóżeczku. Pościele, kocyki, śpiworki, poduszki to szaleństwo nietuzinkowych wzorów, które zestawione z cudownymi kolorami są prawdziwą bombą energetyczną. Kupicie je tutaj.

 

*

PINK NO MORE

Za co kochamy produkty z różową świnką w logo? Pink no more, wychodząc rodzicom na przeciw, sprzeciwia się przesłodzonym wzorom i dba przy tym o niezwykle wrażliwą skórę maluszka. Muśliny, bambusy i bawełny, z których powstają kolekcje posiadają właściwości antyalergiczne i zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza. Są miękkie w dotyku i doskonale nadają się przy pielęgnacji noworodków i starszych dzieci. Znajdziecie je tutaj.

*

MUMLA

Inspirowane spacerem, popołudniową drzemką i wyprawą do lasu. Zespół Mumla pomysły czerpie z codzienności barwnych momentów macierzyństwa. Unikatowe wzory, które powstają na papierze z wielką dbałością przenosi na tkaniny. Dopisujemy Mumlę do naszej listy ulubionych rzeczy, bo mamy pewność, że łączy w sobie wszystkie cechy, jakimi powinny wyróżniać się materiały dla dzieci. Do kupienia tutaj.

 

*

HOBUKO

Anita Leszczyńska, mama dwójki maluchów dobrze wie jak stworzyć produkty bliskie każdemu dziecku. Zwyczajnie wkrada się w świat najmłodszych i czerpie z niego wszystko co najlepsze. Spójne wzory, bez zbędnych dodatków i ozdobnych elementów. Jednolity projekt w minimalistycznym stylu, tak dobrze komponujący się z dziecięcą przestrzenią. Produkty Hobuko kupicie tutaj.

*

LILU

Jeżeli szukacie rzeczy, które wpiszą się w aktualne trendy, do tego są wykonane z ekologicznych materiałów i rozkochają w sobie maluchy, Lilu wpisuję się w te kryteria wzorowo. Marka otula muślinem dając maleństwu to, co najważniejsze – komfort i bezpieczeństwo. Wspiera wymagający świat dzieci czarując go czułością i kolorami, przeplatanymi z delikatnymi kolorami i wzorami. Z rodzinnej manufaktury w świat wędrują również kosze mojżesza, kołyski i rattanowe meble. Może i one będą ciekawym uzupełnieniem wyprawki maluszka? Kupicie tutaj.

 

*

POOFI

Marki Poofi nie musimy wam pewnie przedstawiać. Od lat dba o komfort najmłodszych, doskonale wpisując się w wyprawkowy niezbędnik. Miękka pościel, przewiewne otulacze, stabilizatory dla noworodków, myjki, maty do przewijania, chusty do noszenia dzieci i poduszki do karmienia, to tylko część rzeczy, które podbijają serca kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam. Poofi to unikatowe wzory, miłe w dotyku materiały i wszystko to, co najważniejsze w tekstyliach dla dzieci. Znajdziecie tutaj.

 

*

COLOR STORIES

Na chłodniejsze dni i na lato. Kocyki, otulacze, pieluszki, ubranka – to tylko cześć tego, co znajdziecie w Color Stories. Pastelowe kolory, przepiękne wzory powstają przy współpracy z wybitnymi polskimi rysownikami. Urozmaicą kompletowaną wyprawkę, ale przydadzą się również przy starszych dzieciach. Delikatnie otulą, ukołyszą do snu i współgrać będą z wymagającą skórą maluszka. Kupicie tutaj.

*

A wy, dodacie coś do naszej listy?

 

Tekst: Marta Szczepanik

Zdjęcia: Monika Kraińska 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.