kino dzieci szorty w Ładne Bebe

Kino Dzieci po raz ósmy!

Zaraz się zacznie!

Kino Dzieci po raz ósmy!
materiały prasowe

MFF Kino Dzieci wydarzy się po raz ósmy. I to są najlepsze wieści, wieści najweselsze i najbliższe sercom naszym. Od lat kibicujemy i patronujemy Festiwalowi, przyglądając się bacznie programowi i biorąc aktywny udział w wydarzeniach towarzyszących. Już niebawem będzie okazja, by się na powrót w tym pięknym filmowym świecie po koniuszki zanurzyć.

Jeszcze więcej Kina Dzieci!

Podobnie jak rok temu, także i ta edycja MFF Kino Dzieci wydarzy się w formule hybrydowej. Tym razem jednak wydłuży się czas jego trwania, bowiem od 25 września do 3 października odbędzie się stacjonarnie w ok. 20 polskich miastach. Z kolei od 7 do 24 października filmy festiwalowe dostępne będą online. Ogłoszenie pełnego programu festiwalu oraz sprzedaż biletów nastąpią 2 września.

Kino dzieci po raz 8!

Będzie się działo dobrze i pięknie, ale to już festiwalowa tradycja, że z każdego pokazu wychodzimy z otwartymi buziami i głębokim pragnieniem przedyskutowania treściowych zachwytów i wizualnych uniesień. Podczas tegorocznej edycji zobaczymy ponad 150 tytułów filmów pełnometrażowych i zestawów krótkich animacji, filmów aktorskich oraz dokumentów, specjalnie wybranych dla widzów od 4 roku życia. Dla porządku, program podzielony będzie na 11 sekcji tematycznych, z dużym naciskiem na filmowy krajobraz Flandrii i Walonii-Brukseli. W jego ramach zobaczycie m.in. obsypany nagrodami film „Najlepsze przyjaciółki”.

Ku pamięci

8. MFF Kino Dzieci rozpocznie się 25 września i potrwa w festiwalowych kinach do 3 października. Następnie od 7 do 24 października program będzie dostępny online.

Zwróćcie też uwagę na program sekcjiKino Dzieci o wychowaniu”, obowiązujący na 8. MFF Kino Dzieci Filmy, oraz na fascynujące rozmowy o tym, jak udoskonalać się w roli rodzica, jak towarzyszyć i wspierać młodego człowieka, nie ingerując w budowanie jego własnej sprawczości.

Zajrzyjcie także do naszych filmowych przeglądów oraz rozmów z psychologami, inspirowanych Kinem Dzieci.

Dodaj komentarz