gry dla dzieci szorty w Ładne Bebe

Family Unposed Awards przyznane!

Znamy zwycięzców!

Family Unposed Awards przyznane!
materiały organizatorów

Znamy zwycięzców Family Unposed Awards. Przed wami galeria prac laureatów tego konkursu fotografii rodzinnej – o nagrody walczyli autorzy ponad 300 zdjęć, z czego 88 znalazło się w finałowej selekcji.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się wiosną tego roku. Ładne Bebe patronuje zarówno Family Unposed Awards, jak i pokonkursowej wystawie. Jego celem jest uhonorowanie fotografek i fotografów, których pasją jest ukazywanie wachlarza relacji rodzinnych i okołorodzinnych. Nie bez znaczenia jest także promowanie nurtu unposed w Polsce. Wszystkie konkursowe fotografie obejrzycie na żywo aż do połowy października w Żarówka Cafe na Floriańskiej 20 w Krakowie.

family-unposed-anna-sygula

Zwycięzcy konkursu Family Unposed Awards

Hasło konkursu brzmi: „Dokumentowanie codzienności rodzin to prawdziwa sztuka. Niech świat ją zobaczy”. Zgoda totalna, bo tu nie chodzi o łzawe obrazki, kalki z zagranicznych sesji czy inne pozbawione wrażliwości i prawdziwości działania. Dokumentowanie rodzinnej codzienności to istotnie wielka sztuka, w końcu patrzy zakochane oko, które chce się podzielić ze światem miłością. To oko musi znaleźć język, który będzie słyszany i słuchany. Wśród tych, którym się to udało, są: Agnieszka Bańkowska, Agnieszka Stefko-Raczyńska, Aleksandra Andrzejewska, Aleksandra Majchrzyk, Anna Syguła, Anna Turniak, Kinga Piotrowska, Ewa Burns, Joanna Strzęp, Justyna Gemza, Justyna Lichota, Karolina Wilk, Kasia Cypryś-Ławniczak, Katarzyna Pomian, Łukasz Grzybowski, Magda Liput,
Magdalena Piotrowska, Marta Jezierska, Michał Kacprzyk, Monika Haczyk, Ola Jonas, Ewelina Strzelczyk, Szymon Nykiel, Urszula Lesiak. Nasze ogromne gratulacje!

Konferencja Family Unposed już w październiku

Korzystając z okazji, przypominamy o konferencji Family Unposed, której druga już edycja odbędzie się 14 i 15 października w Krakowie. W gronie prelegentek znajdą się m.in. Kasia Piechowicz, Karolina Ćwik, Karolina Piórkowska, Ania Nałęcka-Milach, Kasia Sagatowska i Monika Szewczyk-Wittek. Sprzedaż biletów na konferencję kończy się 30 września, pośpiech jest wskazany.

Więcej informacji na temat konferencji Family Unposed oraz wystawy znajdziecie tutaj.

Wszystkie nasze artykuły dotyczące fotografii rodzinnej namierzycie pod tym linkiem.

Dodaj komentarz