szorty w Ładne Bebe

Doskonałość Sieci Twojego Stylu

Poznajcie nominowane mamy

Doskonałość Sieci Twojego Stylu

Magazyn Twój Styl ogłosił listę nominowanych do tytułu Doskonałości Sieci. Poznajcie sześć wyróżnionych kobiet, nominowanych w kategorii Mama.

Niedawno rozpoczęła się druga edycja plebiscytu Doskonałość Sieci serwisu Twój Styl, działająca w ramach akcji społecznej #poswojemu. Jak podają organizatorzy: „Akcja #poswojemu pokazuje wyjątkowe inicjatywy kobiet z pasją działających w obszarze online – mądrych, autentycznych, inspirujących, nietuzinkowych, kierujących się w życiu własnymi przekonaniami i wartościami”.

Doskonałość Sieci Twojego Stylu

To już drugi plebiscyt Twojego Stylu. W tegorocznej edycji czytelniczki w zaplanowanym na wrzesień finale wybiorą laureatki w 5 kategoriach: Selflove, Wellbeing, Edukacja, Styl i Mama. Jak się pewnie spodziewacie, nie możemy się doczekać wyników szczególnie w ostatniej z nich.

Nominowane Mamy

O tytuł Doskonałości Sieci w 2. edycji akcji #poswojemu w Kategorii Mama walczyć będą: Olga Legosz, czyli Nomadmum81, mama dwóch córek, obserwowana przez prawie 100 tysięcy osób; Julia Izmałkowa, która wspólnie z mężem Fergusem i dwuletnim synkiem Wildem prowadzi na Instagramie profil Psychomama_Julia.; Aleksandra Woźniak, żona pastora, mama trójki dzieci, anglistka, współautorka książki „Mama lama, czyli macierzyństwo i inne przypadłości życiowe”; Natalia Białborzeska, twórczyni instagramowego profilu Drużyna B Magdalena Jutrzenka, prowadząca na Instagramie profil Lekarka na roślinach oraz Renia Hannolainen, czyli @ronja.pl. Czemu padło właśnie na nie? Bo – jak tłumaczą jurorki – każda z wyróżnionych kobiet ma w sobie mnóstwo kojącego ciepła, siostrzanej czułości i wyrozumiałości. Bo każda pisze o macierzyństwie tak, że dech zapiera. Bo mówią głośno o problemach dzieci z niepełnosprawnością. Bo są ambitne, wierzą w edukację, celują w rozwój i nie dają się sprowadzić z wytyczonej własną pracą ścieżki. Kibicujemy wszystkim po równo!

Więcej informacji na temat tegorocznego plebiscytu Doskonałość Sieci Twojego Stylu i akcji #poswojemu znajdziecie tutaj.

Inne newsy z cyklu szorty na Ładne Bebe znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz