ferie zimowe szorty w Ładne Bebe

Życie z Lego City jest czadowe!

Fajnie się składa!

Życie z Lego City jest czadowe!
materiały prasowe

„Życie jest czadowe” to pieśń, która na długo zostaje w głowie po seansie filmu „LEGO City”. I właśnie nadarza się – iście zimowa – okazja, by empirycznie sprawdzić jej zasadność.

Kto ma chęć na zimową przygodę w towarzystwie sympatycznych figurek z serii LEGO City, powiększonych do ludzkich rozmiarów, w dodatku w zimowych okolicznościach przyrody? Ufam, że znajdą się śmiałkowie, którzy hasło „Zróbmy coś czadowego”, firmujące ferie w Białce Tatrzańskiej, wezmą sobie mocno do serca. Nic bardziej słusznego!

„Zróbmy coś czadowego!”

To gratka nie tylko dla oddanych fanów klocków, ale i całej reszty amatorów składania wszelkich rozsypanek w jedną zabawną całość. Firma LEGO® wpadła na pomysł, by zaprosić dzieci do zimowych szaleństw i snucia skrzących się od akcji historii w scenerii ośnieżonego stoku Kotelnicy Białczańskiej. To właśnie w tych malowniczych rejonach ulokowano 160-centymetrowe figurki strażaczki, policjanta i astronauty znanych z serialu „LEGO City Adventures”.

Inny wymiar zabawy

Jak twierdzą organizatorzy: Wszystkie „minifigurki” umieszczono w nieoczywistych miejscach, pełnych dynamizmu, pobudzających dziecięcą wyobraźnię, zachęcających do działania oraz tworzenia najróżniejszych, niestworzonych scenariuszy zabawy. Dzięki temu dzieci mogą wraz z marką LEGO przenieść się w zupełnie inny wymiar zabawy na śniegu z pomocą swojej wyobraźni.

Wydarzeniu towarzyszy prezentacja odświeżonych zestawów LEGO® City Akcja strażacka i policyjny pościg, LEGO® City Szpital oraz LEGO® City Posterunek policji.

Bo fantazja jest od tego…

Anna Pietrzak, Brand Manager w LEGO Polska, dodaje: Wspieranie dzieci w rozwoju ich zainteresowań i nauka poprzez zabawę to misja Grupy LEGO. Dzięki akcji „Zróbmy coś czadowego” i białczańskim instalacjom chcemy zaprosić najmłodszych w podróż, w której będą przekraczać granice między trzema światami – tym realnym, swoją wyobraźnią i rzeczywistością wirtualną. A wszystko to w ciekawej, angażującej formie, pośród dynamicznie zmieniających się warunków i rozwijających wyzwań.

Instalację z dużymi „minifigurkami” można podziwiać do 27 lutego.

*

Wszystkie nasze newsy znajdziecie w zakładce SZORTY.

Dodaj komentarz