podcast szorty w Ładne Bebe współpraca reklmowa

Rozstanie i co dalej? O tym jest ostatni, w tym sezonie, odcinek naszego podcastu

Rozstanie i co dalej? O tym jest ostatni, w tym sezonie, odcinek naszego podcastu
Joanna Grochocka

Jeśli jesteście w tym trudnym momencie rozpadu rodziny, to włączcie sobie tę rozmowę z Ulą Malko, psycholożką i mediatorką, bez wahania. Nasz podcast znajdziecie tylko w Audiotece.

Nie usłyszysz tu, że warto zostać w związku dla dobra dziecka. Dla dobra dziecka rodzice mogą zadbać o siebie, również wychodząc z trudnej relacji. Co jeszcze chcemy ci powiedzieć? Że rozpad związku czasem pomaga odnaleźć się w kontakcie z dzieckiem. Nie powiemy ci, że rozstanie będzie łatwe, że czas leczy rany i że dzieci szybko sobie z tym poradzą. Ale wykorzystując wiedzę teoretyczną mediatorki i psycholożki dziecięcej Uli Malko, i tę wynikającą z doświadczenia Pauliny Filipowicz, redaktorki naczelnej portalu Ładne Bebe, opowiemy o tym, jak ułożyć się z tym kryzysem i jak wesprzeć w nim dziecko. Ostatni w tym sezonie odcinek podcastu „Ładne Bebe ma głos. Rodzicem być” znajdziecie tylko w Audiotece. 

Przypominamy, że w zasobach Audioteki znajdziecie siedem poprzednich odcinków naszego podcastu. W rozmowach z psycholożkami Paulina Filipowicz – redaktor naczelna Ładne Bebe – poruszyła tematy Rodzicielstwa Bliskości, kryzysu związkowego po narodzinach dziecka, relacji rodzeństwa, strachu przed porodem i złości. Do tego są rozmowy: o połogu z ginekolożką i z pediatrką o wyprawce. Bądźcie z nami!

Dodaj komentarz