buty dla dzieci współpraca reklamowa

Razem raźniej!

Noś buty CCC i bądź przyjacielski jak Miki

Razem raźniej!
materiały organizatorów

I weselej! Czy to rozleniwiający deszcz, czy słońce, wywołujące na policzkach pokaźne rumieńce, wiosną humor nas nie opuszcza. Na każdy pogodowy wariant bowiem mamy odpowiednie buty CCC, powstałe na licencji Disneya. W dodatku takie, które przypominają o wielkiej sile przyjaźni. Bo razem, w zgranej bandzie, wieloosobowym klubie albo w duecie raźniej nam się idzie i łatwiej zdobywać świat.

Stare afrykańskie przysłowie mówi, że kto chce dojść dokądś szybko, lepiej by szedł samemu, ale jeśli chce się dotrzeć daleko, warto podróżować w towarzystwie. Musicie wiedzieć, że Miki, Minnie, Daisy i Pluto to najsympatyczniejsze towarzystwo, stworzone zarówno do psot, jak i codziennego eksplorowania świata. W trampkach, sneakersach, kaloszach albo świecących w ciemności klapkach CCC z motywem słynnej disneyowskiej gromady, jakoś tak niewytłumaczalnie łatwiej wspinać się pod górę i zbiegać ostro w dół. Wiemy dlaczego: bo dzielenie się wrażeniami to istota przyjacielskich więzi.

Najnowsza kolekcja CCC ,,Mickey & Friends” przykuwa uwagę kontrastowymi zestawieniami kolorów i motywującymi do spacerów, dynamicznymi fasonami. Aż się chce zrobić hyc w przyrodę, umościć się na dywanach utkanych z szafirków albo rozszyfrowywać bez końca ptasie trele. Sportowego ducha obudzą z zimowego snu komfortowe basenowe klapki z twistem, czyli diodami świecącymi w ciemności. Czy to i wasz faworyt?

Komplet niezbędnych na leśnych wycieczkach albo parkach wodnych akcesoriów pomieszczą przepastne torby i plecaki z motywami z ulubionych animacji Disneya. Miki, Minnie i Przyjaciele z ochotą dotrzymają wam towarzystwa i na pewno nie spowolnią dziarskiego kroku!

Najnowsze buty, nerki i plecaki CCC, stworzone na podstawie licencji Disneya, znajdziecie w sklepach stacjonarnych CCC i na stronie ccc.eu.pl.

Dodaj komentarz