pampers

Pokoik dla rodziców z dziećmi

Dla podróżujących rodziców z dziećmi

Pokoik dla rodziców z dziećmi
Angelika Paruboczy

Miłośnicy podróżowania z maluchami czekali na takie miejsce od dawna. Halo, Dolny Śląsk! Zaczynamy dzisiaj od was, ale już wkrótce wieść rozniesie się po całym kraju! 

PKN ORLEN wychodzi naprzeciw potrzeb rodziców i we współpracy z Pampers stworzył na swojej najnowocześniejszej, nowo otwartej stacji paliw w podwrocławskich Michałowicach pierwszy w Polsce pokoik dla rodziców z dziećmi.

Nareszcie! Oddzielne pomieszczenie, w którym zmienicie maluchowi pieluszkę, podgrzejecie mu obiadek albo rozsiądziecie się wygodnie w fotelu, aby małego podróżnika nakarmić. Byłyśmy, widziałyśmy i bijemy brawo inicjatywie, za którą idzie troska o najmniejszych, ogromna chęć zapewnienia im wygody w podróży, a jednocześnie dobry pretekst do wywołania uśmiechu na twarzach zarówno dzieci, jak i rodziców. Uroczystość otwarcia stała się również okazją do spotkania z dwiema wrocławskimi mamami: Anią i jej synkiem Julkiem oraz Moniką – mamą Liwii i Kajetana.

Pokoik ma przyjemną dziecięcą kolorystykę, a postacie-zwierzątka namalowane na ścianie wesoło zerkają w stronę odwiedzających ich małych gości. Nie możemy nie wspomnieć o szeregu udogodnień. Nowoczesna mikrofalówka, szeroka umywalka i wygodny fotelik dla karmiących mam sprawią, że mamy pod ręką wszystko to, co potrzebne, aby pobyt na stacji paliw przestał kojarzyć się tylko z tankowaniem samochodu.

Otwarcie pokoiku dla rodziców na stacji PKN ORLEN, to kolejna odsłona ogólnopolskiej akcji Pampers #wspólniedbamyobobasy”. Szereg inicjatyw, jakie idą za tym hasłem, utwierdza nas w przekonaniu, że dobro dzieci zawsze stoi na pierwszym miejscu. I fajnie!