audiobook szorty w Ładne Bebe

Osobliwa historia MOMO

Nowy audiobook Wydawnictwa Jungoffska

Osobliwa historia MOMO
Materiały prasowe

Polecamy wam, szczególnie, że zaraz mikołajki, najnowszy audiobook Wydawnictwa Jungoffska o tajemniczej dziewczynce Momo, który czyta Edyta Jungowska. Książka Michaela Ende zdobyła aż 40 nagród!

Pewnego dnia w ruinach starego amfiteatru pojawia się tajemnicza dziewczynka – Momo. Szybko zaprzyjaźnia się z okolicznymi mieszkańcami. Dzieci uwielbiają się z nią bawić, a dorośli dzielą swoimi kłopotami. Jedno spotkanie z Momo wystarczy, żeby w ich życiu zapanowały spokój i radość. Jednak wkrótce całe miasto opanowują bezwzględni szarzy panowie, którzy kradną ludziom wolny czas i zatruwają ich serca śmiertelną szarą nudą. Czy Momo uda się uratować swoich przyjaciół? Czy mając do pomocy jedynie żółwia i zagadkowego mistrza Horę, pokona szarych panów?

The NeverEnding Story

Pisarz Michael Ende jest jednym z najpopularniejszych autorów literatury dziecięcej. Pamiętacie superprodukcję filmową „The NeverEnding Story”? To właśnie na podstawie książki pisarza „Niekończąca się historia” powstał film. Ende stworzył także serię przygód Kuby Guzika, która stała się podstawą do popularnego serialu animowanego.

Za swoje książki otrzymał w sumie ponad 40 nagród, sprzedały się na całym świecie w 40 milionach egzemplarzy. Na podstawie „Momo” Michael Ende napisał również libretto opery oraz scenariusz filmowy. W filmie z 1986 roku wystąpił gościnnie jako pasażer pociągu. Nakład powieści „Momo” do tej pory przekroczył siedem milionów.

Audiobook przeznaczony jest dla dzieci w wieku 9-13 lat. Można go kupić na https://jungoffska.pl oraz w najlepszych księgarniach.

*

Więcej newsów znajdziecie w naszej zakładce SZORTY.

 

Dodaj komentarz