muzyka dla dzieci szorty w Ładne Bebe

Nandi Bushell zagrała z Red Hotami!

Kto gra na perce tak jak ona?

Nandi Bushell zagrała z Red Hotami!

Nandi Bushell zagrała z Red Hotami! I nie tylko, 11-letnie cudowne dziecko muzyki grało już wespół z Lennym Kravitzem, Tomem Morello z Rage Against The Machine czy Davem Grohlem, znanym z Nirvany i Foo Fighters. I ciągle prze do przodu!

Nandi Bushell zagrała z Red Hotami!

To nie żart. Określana mianem fenomenu albo cudownego dziecka brytyjska perkusistka grała już z najważniejszymi muzykami światowego rocka, a liczy sobie jedyne 11 lat. Stoczyła batalię na perkę z Davem Grohlem, perkusistą Nirvany i Foo Fighters, z której wyszła zwycięsko. Na nas jednak największe wrażenie zrobił jej wspólny gig z Chadem Smithem, stukającym w gary na koncertach i płytach Red Hot Chilli Peppers. Nandi wcale nie ustępowała umiejętnościami doświadczonemu muzykowi, ba, niejednokrotnie przewyższała go wirtuozerią. To się nazywa osiągnięcie!

Who’s that girl?

Nandi urodziła się w południowej Afryce jako członkini plemienia Zulu. Krótko po narodzinach zamieszkała wraz z rodzicami w Wielkiej Brytanii. Pierwszy kontakt z perkusją miała w wieku 5 lat, kiedy to jej tato, John Bushell, prowadzący konto instagramowe młodocianej, superzdolnej perkusistki, sprezentował jej zestaw talerzy dla początkujących. Nandi, zachwycona grą Ringo Starra i innych klasyków, w mig zabrała się do ćwiczeń. Jej aktualny poziom zachwyca wszystkich, także tych najznamienitszych, wielokrotnie nagradzanych i masowo podziwianych. Zwiększające się z roku na rok znaczenie social mediów sprawiło, że na jej talencie poznało się już niemal 850 tysięcy followersów.

O tym, co słuchać u Nandi Bushell dowiecie się z jej konta na Instagramie.

Więcej newsów znajdziecie w Ładne bebe pod hasłem Szorty.

Dodaj komentarz