Mamy tak samo podcast

„Mamy tak samo” – podcast Ładne Bebe

Spotkania matek z matkami

„Mamy tak samo” – podcast Ładne Bebe

Ładne Bebe to medium numer jeden – pod względem rozpoznawalności i zasięgów – poświęcone świadomemu rodzicielstwu. Od kilkunastu lat dostarcza wartościowe i inspirujące treści dotyczące rodziny i macierzyństwa, dostępne na różnych platformach. Wśród nich są także podcasty – i właśnie startuje nowy!

 

Podcast „Mamy tak samo”

Każde macierzyństwo to osobna mikrohistoria – w Ładne Bebe wysłuchuje się ich wszystkich, z całym bogactwem i zróżnicowaniem. Dlatego stworzyliśmy cykl poświęcony doświadczeniom mam – trudnym i żmudnym, ale też radosnym i satysfakcjonującym. W podcaście „Mamy tak samo” będą rozmowy o wszystkim – szczere, intymne i poruszające. To spotkania matek z matkami, w których zarówno gościnie, jak i prowadzące dzielą się swoimi doświadczeniami i refleksjami, znajdując punkty wspólne.

Podcast poprowadzą dziennikarki i mamy dziewczynek: Natalia Hołownia – felietonistka, autorka wielu wywiadów, książek i artykułów dla magazynów takich jak „Vogue” czy „Newsweek” – oraz Martyna Wyrzykowska – dyrektorka zarządzająca Fundacji SEXED.PL, była redaktorka naczelna serwisów Ofeminin.pl i Glamour.pl.

Kto zagości w podcaście?

Prowadzące zapraszają do rozmów kobiety, które inspirują zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. To osoby znane, opiniotwórcze i będące na różnych etapach macierzyństwa. Gościnie są influencerkami, ale w podcaście „Mamy tak samo” zobaczycie je w nowym świetle, bliskim i delikatnym. W ramach spotkań wideo odbiorcy poznają nieco inną perspektywę bohaterek: matczyną i codzienną. Wśród zaproszonych mam są Katarzyna Warnke, Magdalena Boczarska i Katarzyna Glinka.

Podcast „Mamy tak samo” będzie publikowany sezonami, a każdy sezon ma 10 odcinków. Wideo będą dostępne na Ladnebebe.pl i platformie YouTube.

Dodaj komentarz