moda szorty w Ładne Bebe

Loewe i Studio Ghibli powracają z kolekcją Spirited Away

Hiszpański dom mody po raz drugi podjął współpracę z japońskim studiem

Loewe i Studio Ghibli powracają z kolekcją Spirited Away
Instagram

Minął już rok od pierwszej współpracy Loewe i Studia Ghibli. Nic nie wskazywało, że możemy się spodziewać kolejnej, a tu niespodzianka! Ruszyła już sprzedaż kolekcji inspirowanej kultowym filmem „Spirited Away”.

 

Poprzednia kapsułowa kolekcja została prawie od razu wyprzedana. Do nadruków wykorzystano kadry z filmu „Mój sąsiad Totoro” z 1988 roku. Marka ogłosiła w październiku zeszłego roku, że wesprze finansowo Muzeum Ghibli w ramach Fundacji Loewe, ale od tego czasu nic nie wskazywało, że można spodziewać się kolejnej współpracy.

Niespodzianka

Swego czasu dyrektor kreatywny Loewe Jonathan Anderson pokazał zdjęcie, które wskazywało na to, że jednak może być coś na rzeczy i że kolejna współpraca pomiędzy marką a Studio Ghibli może dojść do skutku. Zdjęcie przedstawia postać myszy z filmu, która wygląda zza jednej z charakterystycznych dla marki toreb na zakupy.

Co zobaczycie w kolekcji? Kultowe postacie filmu: Chihiro i Haku nadrukowane na bluzach, spodniach oraz odzieży wierzchniej. Podobnie jak w przypadku debiutanckiej kolekcji, w ofercie znajdują się również ekscentryczne akcesoria zimowe i fantazyjne skórzane torby.

Cała kolekcja do obejrzenia (i kupienia) tutaj.

Więcej newsów znajdziecie w naszej zakładce SZORTY.

Dodaj komentarz