video

Pamiętnik. Historie rodzinne.

Reportaż filmowy

Pamiętnik. Historie rodzinne.

Jest malutki. Ale ma duży ogon. I straszny wzrok. Jedno jest pewne – nie zje dinozaurów. Dziecięcy eksperci o „kolonowilusie” wiedzą coraz więcej.

Co robiliście 13 marca? Wielkie zapasy? Pakowaliście się na działkę? Obdzwanialiście bliskich? Łączyliście domy z przyjaciółmi? Co robiły wasze dzieci? Świętowały zamknięcie szkół? Budowały namiot na środku salonu? Malowały tęcze na szybach? Wkroczyły na rodzeństwa ścieżkę wojenną czy może zgodnie, drużynowo opanowały dom? Remigiusz, Gniewomir i Jadwiga ruszyli na poszukiwania informacji o „kolonawilusie”. Swą bezcenną wiedzą dzielą się z nami w trzeciej części filmowych „Historii rodzinnych” autorstwa ich mamy, Magdy Kwiecień, zatytułowanej „Pamiętnik”. A my bardzo im za to dziękujemy.

 

*

Realizacja filmu: Magda Kwiecień – absolwentka dziennikarstwa UW dokumentalistyki, tworzy krótkie formy filmowe, w swojej pracy miksuje media: fotografię, grafikę i film. Od lat interesuje się tematem świadomego rodzicielstwa. Mama trójki, czteroletnich bliźniaków: Remka, Gniewka, i dwuletniej Jadwigi.

Dodaj komentarz