Oto miejsce, w którym relaks smakuje wypiekanym chlebem, owocami z własnego sadu, regionalną, sezonową kuchnią. Oto oaza lenistwa pośród Gór Izerskich, stuletni dom wyremontowany, by zaserwować nam prawdziwy detoks od miasta.

Butikowy pensjonat to dla nas kwintesencja wypoczynku i gościnności. Jeśli uznać, że w dzisiejszych czasach luksusem są: brak tłumów, czas wolny oraz kontakt ze sobą, drugim człowiekiem i naturą, to KWIECI jest miejscem luksusowym – mówią właściciele. Stawiamy więc na bliskie spotkania z naturą: hektar ogrodu objętego programem Natura 2000, sad z owocami i starodrzewiem. Do tego hamak, książka i nicnierobienie. To dla nas, a dla dzieci?

Dzieciaki mają tu raj. Wewnątrz będą buszować na poddaszu pełnym planszówek, klocków i książek. Chować się w starych skrzyniach, namiocie i innych zakamarkach. W ogrodzie pysznią się dla nich piaskownica, namiot tipi, duży teren do gier zespołowych oraz labirynt ukryty w kilkumetrowych wierzbach. W okolicy czeka na gości magiczny Dolny Śląsk, cieplickie termy, rodzinne spływy kajakowe rzeką Bóbr czy Kopalnia Złota Aurelia w Złotoryi.

Lenistwo w Kwieci smakuje wybornie. Slow food opiera się przede wszystkim na najlepszej jakości składnikach i produktach. Korzystamy głównie z plonów z naszego biosadu i zielnika, zaopatrujemy się u naszych sąsiadów i u wyłącznie sprawdzonych dostawców – zachęcają właściciele, a nam ślinka cieknie na widok domowych ciast, lokalnych serów i dań kuchni kresowej. Nabraliście apetytu na Kwieci?

 

kwieci na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.