ale kino! szorty w Ładne Bebe

Festiwal Ale Kino! Online startuje już dziś

Pięciodniowa uczta filmowa dla młodych widzów

Festiwal Ale Kino! Online startuje już dziś
materiały prasowe

Uwaga, uwaga, mamy specjalne obwieszczenie! Właśnie rozpoczął się jubileuszowy 40. MFMW Ale Kino! a wraz z nim pięć długich wypełnionych filmami dni. Taka wieść jest jak prezent.

Kinomaniacy w wieku od lat czterech wzwyż – zapoznajcie się koniecznie z programem festiwalu Ale Kino! i zarezerwujcie czas na domowe seanse filmowe w najmilszym towarzystwie bliskich wam osób. Wydarzenie startuje we środę i trwać będzie aż do niedzieli. Warto już dziś wpisać w kalendarz terminy szczególnie wyczekiwanych seansów, by niczego nie przegapić.

Czterdziesta edycja festiwalu Ale Kino! mieni się wizerunkiem pawia. Ten dostojny i wyrazisty ptak jest dobrym punktem odniesienia dla organizatorów, którzy chcieliby pokazywać odbiorcom wielobarwne kino z mocnym, przykuwającym uwagę przekazem.

Ale Kino! to jeden z największych festiwali filmowych dla dzieci i młodzieży w Europie. MFFMW Ale Kino! potrwa od 30 listopada do 5 grudnia. Filmy będą dostępne codziennie od godziny 8.00 do 22.00. Każdego dnia grany będzie inny zestaw filmowy.

Koniecznie sprawdźcie też rekomendacje rodziców polecających filmy w ramach 40. MFFMW Ale Kino!

Program oraz bilety na filmy dostępne w ramach festiwalu  znajdziecie tu.

Wszystkie newsy znajdziecie w kategorii SZORTY.

Dodaj komentarz