szorty w Ładne Bebe

„Dzieciństwo” jest super!

Weekend z dziadkami i wnukami w Państwowym Muzeum Etnograficznym

„Dzieciństwo” jest super!
materiały prasowe

Dzieciństwu należy się huczna celebracja! Z tej okazji w najbliższy weekend zorganizowany zostanie weekend z dziadkami i wnukami w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie.

W ramach projektu zatytułowanego „Dzieciństwo”, afirmującego czas spędzany przez najmłodszych ze swoimi dziadkami, dziać się będą w najbliższy weekend 6-7 listopada sprawy niezwykłe. Od soboty do niedzieli w Państwowym Muzeum Etnograficznym przy ulicy Kredytowej w Warszawie będzie się malowało i gotowało na potęgę! Ładne Bebe objęło patronatem weekendowe wydarzenia.

MALOWANIE Z DZIADKAMI

W sobotę 6 listopada o godz. 13.00 nastąpi inauguracja weekendu z dziadkami. Odbędą się wtedy warsztaty plastyczne, w ramach których wnuczęta i dziadkowie stworzą wspólnie album fotograficzny. Warsztaty poprowadzi Anna Wielechowska-Olszak z Działu Edukacji.

GOTUJCIE SIĘ, WNUCZĘTA!

Następnego dnia, również o godz. 13.00, Paulina Irisik – dietetyczka i edukatorka żywieniowa, poprowadzi międzypokoleniowe warsztaty kulinarne. Tym sposobem młodsze pokolenie zaznajomi się z kuchnią z czasów dzieciństwa swoich dziadków. Wśród spodziewanych efektów znajdą się na na pewno chleb, wspólnie ubijane masło czy nieodżałowana kromka chleba ze śmietaną i cukrem. Chodźcie!

Więcej na temat weekendu dla dziadków i wnuków w stołecznym PME dowiecie się stąd. Wydarzenie stacjonarne w sali kameralnej -1, wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy pod adresem: rezerwacje@ethnomuseum.pl (wt.-czw. 8:00-15:00).

O samym projekcie „Dzieciństwo” przeczytacie tu.

Wszystkie newsy Ładne Bebe mieszczą się pod hasłem i w zakładce SZORTY.

Dodaj komentarz