szorty w Ładne Bebe

Szlachetna Paczka po raz 22 w akcji – przyłącz się!

Zajrzyj do Bazy Rodzin potrzebujących w tym roku pomocy

Szlachetna Paczka po raz 22 w akcji – przyłącz się!
materiały prasowe

Szlachetna Paczka wystartowała w ubiegłą sobotę po raz 22, pokazując niezmiennie, że pomaganie jest proste. Wystarczy zajrzeć do internetowej Bazy Rodzin w potrzebie i przekazać swoje wsparcie.

W ubiegłą sobotę Szlachetna Paczka udostępniła internetową Bazę Rodzin, którym w tym roku przyda się pomoc. I tak, od 12 listopada przez następne cztery tygodnie każdy chętny do pomocy może wybrać rodzinę i przygotować dla niej paczkę zgodną z jej potrzebami. Wiecie, że tylko w dniu otwarcia bazy kilka tysięcy rodzin zyskało swoich darczyńców? Warto się przyłączyć, zwłaszcza, że Internetowa baza wciąż się powiększa. Wolontariusze Szlachetnej Paczki nie ustają w staraniach i każdego dnia dostarczają do bazy ok. 1000 nowych historii.

Hasło tegorocznej edycji brzmi: ,,Dobro to wynik dzielenia”. Tak oto jego wybór tłumaczy Joanna Sadzik, Prezeska Stowarzyszenia WIOSNA, organizatora Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości: ,,Potrafimy się dzielić. Pokazujemy to, gdy w trudnych momentach pomagamy sobie nawzajem. Nie myślimy o tym, ile mamy i czy dzieląc się, będziemy mieć mniej. Po prostu działamy. I teraz jest właśnie taki moment. Ruszyła kolejna edycja Szlachetnej Paczki, w której na pomoc czeka wiele rodzin w pilnej potrzebie. Pozytywny wpływ na czyjeś życie, zmiana jego historii, daje ogrom radości. To najlepszy prezent jaki możemy podarować sami sobie – dodaje.

Szlachetna Paczka nie spoczywa na laurach i w tym roku chce odwiedzić ponad 20 tys. rodzin w ponad 620 lokalizacjach w całej Polsce.

Przyłączcie się do akcji, więcej szczegółów znajdziecie TU.

Wszystkie newsy znajdują się w kategorii SZORTY.

Dodaj komentarz