nad morze

Rosevia Resort&Spa

Relaks na Kaszubach Północnych

Rosevia Resort&Spa
Ewa Przedpełska

Luksus w dobrym stylu, w sercu krajobrazowego parku. 7 hektarów zadbanej zieleni, stuletni las, widok z klifu na morze. Czy chcieć czegoś więcej? Bo nawet gdy pogoda płata figle, w Rosevia Resort&Spa trudno się nudzić. Zobaczcie co na was tam czeka!
Natura przez duże N, Bałtyk na wyciągnięcie ręki i choć niedaleko Jastrzębiej Góry, poczucie spokoju i ciszy. Na tak wielkim terenie nikt nikomu w paradę nie wchodzi, króluje tu relaks, po to tu przyjeżdżamy. Co czeka na was w Rosevia Resort&Spa? Megaprzestronne, jasne apartamenty, osobne tarasy i wyposażenie przyjazne rodzinom. Dzieciaki długo w pokoju nie zabawią, zbyt wiele tu atrakcji począwszy od hamaków po duży i różnorodny plac zabaw,3 podgrzewane (taaaak!) baseny, siłownię, wypożyczalnia rowerów. Tutaj czas płynie leniwie i można znaleźć to czego dokładnie szukamy, rodzinnie czy solo.

Dzieci zajęte zabawą, może uda się skorzystać z bogatej oferty spa? Albo spędzić wieczór w restauracji Natura, której nazwa doskonale odzwierciedla to, co dla szefa kuchni ważne- jakościowe, sezonowe składniki, produkty lokalne lub wytwarzane wręcz na miejscu. Zostajemy na plaży, pędzimy do szkółki windsurfingu czy do muzeum motyli? Rodzinny wypoczynek dla poszukujących estetyki, ciszy i detoksu.