Luksus w dobrym stylu, w sercu krajobrazowego parku. 7 hektarów zadbanej zieleni, stuletni las, widok z klifu na morze. Czy chcieć czegoś więcej? Bo nawet gdy pogoda płata figle, w Rosevia Resort&Spa trudno się nudzić. Zobaczcie co na was tam czeka!
Natura przez duże N, Bałtyk na wyciągnięcie ręki i choć niedaleko Jastrzębiej Góry, poczucie spokoju i ciszy. Na tak wielkim terenie nikt nikomu w paradę nie wchodzi, króluje tu relaks, po to tu przyjeżdżamy. Co czeka na was w Rosevia Resort&Spa? Megaprzestronne, jasne apartamenty, osobne tarasy i wyposażenie przyjazne rodzinom. Dzieciaki długo w pokoju nie zabawią, zbyt wiele tu atrakcji począwszy od hamaków po duży i różnorodny plac zabaw,3 podgrzewane (taaaak!) baseny, siłownię, wypożyczalnia rowerów. Tutaj czas płynie leniwie i można znaleźć to czego dokładnie szukamy, rodzinnie czy solo.

Dzieci zajęte zabawą, może uda się skorzystać z bogatej oferty spa? Albo spędzić wieczór w restauracji Natura, której nazwa doskonale odzwierciedla to, co dla szefa kuchni ważne- jakościowe, sezonowe składniki, produkty lokalne lub wytwarzane wręcz na miejscu. Zostajemy na plaży, pędzimy do szkółki windsurfingu czy do muzeum motyli? Rodzinny wypoczynek dla poszukujących estetyki, ciszy i detoksu.

Rosevia Resort na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.