Małgosia Jakubowska

Założycielka ładnebebe. Najbardziej skoncentrowana i poszukująca osoba w zespole. Porzuciła pracę w dużych agencjach reklamowych na rzecz pasji, która stała się jej życiem zawodowym. Z wykształcenia psycholożka i specjalistka komunikacji. W ładnebebe zajmuje się oceną merytoryczną treści, wdrażaniem nowych rozwiązań, kontaktem z klientami i dbaniem o wizerunek ładnebebe w sieci. I choć zadań jej nie brakuje, nadal znajduje czas na zbieranie inspiracji, którymi karmi cały zespół. W pracy woli rozmawiać niż pisać maile. A po pracy wybiera spokój i czas ze swoimi dziećmi 9-letnią Natalką i 7-letnim Jasiem.

Paulina Filipowicz

Wcielenie dokładności, metodyczności i przygotowania. Niebanalna energia, wrażliwość i humor. Doświadczona dziennikarka, która ma na swoim koncie również współpracę z agencją reklamową. Studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim i skończyła Szkołę Dramatu, zawodowo otarła się scenopisarstwo. Paulina to redaktorka naczelna ładnebebe. Czuwa nad tym, aby to, o czym piszemy było wartościowe i ciekawe. Pod swoją opieką ma także dział MAGAZYN. Świetnie wychodzą jej publikowane na ładnebebe rozmowy z aktywnymi mamami i psychologami. Natomiast jej miłość do literatury znajduje odbicie w cyklu recenzji pisanych wraz z dziećmi, 6-letnim Gustawem i 4-letnią Marianną.

Kasia Karaim

Człowiek od zadań specjalnych. Skończyła Lingwistykę Stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim. Dobrze zna pracę accounta agencji reklamowej i restauracyjnego social media managera. W ładnebebe dziennikarka i producentka sesji oraz specjalistka w temacie eventów. Najwięcej satysfakcji dają jej rozmowy z ojcami, mamami z innych krajów (i kontynentów) oraz cykle kulinarne i podróżnicze. Zapalona działkowiczka, która toleruje wyłącznie słońce. Choć kocha urządzać swoje mieszkanie nietuzinkowymi znaleziskami, rzadko spędza w nim weekendy. W podróże małe i duże (na warmińska działkę albo w szeroki świat) zabiera męża i dzieci 8-letnią Polę wraz z 4-letnim Leonem.

Dominika Janik

Nienasycona i szalona dusza zespołu – ciągle w ruchu, sto pomysłów na minutę. Jeśli porwie ją temat, nie ma przebacz, idzie na całość i jeszcze dalej. Skończyła niemcoznawstwo w Łodzi, pracowała jako dziennikarka muzyczna, producentka i montażystka. Kocha modę, sztukę, muzykę, taniec i grę w koszykówkę. Nie stroni od wygłupów. Dla ładnebebe pisze o modzie i sztuce właśnie i przeprowadza tematyczne wywiady z mamami. Jej teksty charakteryzuje niezwykły język obfitujący w nowomowę. Po pracy spotkacie ją z dziećmi, 6-letnią Kirą i 3-letnim Leo.

Małgosia Bartkowiak

Ta dziewczyna każde spotkanie potrafi przekuć w złoto. Zawsze ciekawa drugiego człowieka i rozmowy, otwiera nasz zespół na nowe tematy i możliwości. Skończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie zajęła się socjologią kulinariów. Specjalistka marketingu i PR z doświadczeniem dziennikarskim. W ostatnich latach była częścią redakcji magazynu „Zwykłe Życie”, “Futu” i “Fathers”. Obecnie czas swój dzieli na Ładnebebe i magazyn “USTA”. W pracy lubi być w ruchu, a wypoczywać uwielbia nad wodą. W Ładnebebe dba o ciekawe współprace i zadowolenie firm ze wspólnie realizowanych, nietuzinkowych projektów.

Marta Szczepanik

Dobry i rozważny duch redakcji. Stworzona do współpracy i życia w zespole. Skończyła turystykę na Wyższej Szkole Ekonomicznej w Warszawie.
Specjalistka od tematów wyprawkowych i około noworodkowych, występuje też w roli producentki sesji zdjęciowych. Jest autorką bloga Noszki.pl i z pasją prowadzi mobilną manufakturę Maszyno-Robótki, organizując spotkania dzieci i dorosłych, którzy mają chęć na wspólną twórczość. Piecze najlepszą bezę pod słońcem. W wolnych chwilach jako jedyna z całego zespołu trenuje (wraz z mężem Michałem) albo spaceruje z córkami 17-letnią Wiktorią i 10-letnią Klaudią i psem Toro.

Marika Krystman

Redaktorka, epizodyczna korektorka i copywriterka. Skończyła kulturoznawstwo, na którym i tak najbardziej lubiła pisać eseje. Ma hopla na punkcie języka polskiego, frapują ją i kolokwializmy, i neologizmy. Udawana Szwedka, fanka kolorowych ubrań i wszelakich patternów. Uwielbia wszystko, co białe, słodkie i związane z prosiakami – zbiera świńskie figurki. W Ładne Bebe pisze o wydarzeniach około kulturalnych i równie kulturalnie wytyka błędy językowe pozostałym dziewczynom.

 

Maria Bator

Wędrowna dusza. Często zmienia adresy i lektury, ale w przywiązaniu do ładnebebe pozostaje niezmienna. W redakcji opiekuje się działem ZAKUPY. Troszczy się o to, by nasze odkrycia i fascynacje były pokazane w sposób ciekawy i inspirujący dla czytelników i czytelniczek. W rodzinie jest kobietą alfa: ma dwoje dzieci (11-letnią Milę i 9-letniego Tadzia) oraz dwa niesforne koty. W wolnych chwilach studiuje antropozofię, a wakacje spędza tak, jak kocha, czyli pod namiotem.

 

Justyna Wieczorek 

Opiekunka naszego biura. Zanim została office managerką, studiowała liczne kierunki (prawo, dziennikarstwo i administrację) i pracowała jako asystentka w korporacji. Jej obecność wnosi błogosławiony porządek i młodzieńczego ducha. Uwielbia fajną muzykę. Wychowała się na Nirvanie, dziś pielęgnuje dar dobierania muzyki do nastroju.