live

Pogadanki Yope x Ładne Bebe

Spotkajmy się w czwartki

Pogadanki Yope x Ładne Bebe
Zuza Krajewska

Rodzicielstwo to taki obszar, w którym potrzeba nam wymiany, bo w niej czujemy budujące nas wsparcie. Dlatego chcemy się z wami spotkać.

Wiecie już o nowym produkcie Yope? Naturalny, bezzapachowy płyn do higieny intymnej dla dzieci powyżej 3. roku życia to najnowsza premiera marki odpowiadająca na pielęgnacyjne potrzeby najmłodszych. Przy okazji tej premiery Karolina Kuklińska-Kosowicz, założycielka marki i pełnoetatowa mama dwóch córek, zaproponowała nam współorganizowanie Pogadanek live Yope x Ładne Bebe. Trzy czwartki, począwszy od najbliższego, to nasze wieczory! W naszej redakcji pojawią się goście: rodzice i eksperci, by pomówić o tematach, które nas nurtują. O zaufaniu i bliskości w relacjach z dziećmi, o świadomym rodzicielstwie, o dojrzewaniu, edukacji seksualnej i zmianach w podejściu do tych obszarów, które zmieniają się bardzo szybko.

Tego jeszcze nie robiłyśmy, a od dawna czułyśmy, że jest to coś, co zrobić chcemy. Chcemy dobrych spotkań, otwierających rozmów i wymiany, która buduje. Mamy nadzieję, że będziecie z nami. Poniżej przedstawiam listę livów, na które serdecznie was zapraszamy i liczymy na wasz współudział. Wpisujcie nurtujące was kwestie w zaproponowanych przez nas tematach, wasze spojrzenia są dla nas bardzo ważne. Widzimy się w czwartki!

Pogadanki Yope x Ładne Bebe

3 września o 20:00 spotkamy się w gronie: Daria Ładocha, mama dwóch córek, propagatorka zdrowego żywienia i dziennikarka; Karolina Kuklińska–Kosowicz, mama dwóch córek i założycielka marki Yope, oraz Paulina Filipowicz, mama dwójki i redaktorka naczelna Ładne Bebe. Porozmawiamy o świadomym rodzicielstwie, o wypuszczaniu dzieci w świat i o tym, z czym chcemy je wypuszczać. Transmisja odbędzie się na kanałach instagramowych: Yope i Darii Ładochy.

10 września o 21:00 spotkamy się w gronie: Agnieszka Stefaniuk, mama siedmiorga, autorka programu mentoringowego dla mam; Karolina Kuklińska-Kosowicz i Paulina Filipowicz. Porozmawiamy o edukacji seksualnej na co dzień, która buduje się w bezpiecznych, domowych relacjach. Transmisja odbędzie się na kanałach instagramowych: Yope i Ładne Bebe. 

17 września o 21:00 odbędzie się live trzeci, podczas którego mówić będziemy o współczesnym rodzicielstwie i ojcostwie. Naszym gościem będzie Damian Michałowski (@ojciecredaktor na Instagramie) – tata Henryka i Helenki, mąż i prezenter – w tej kolejności! Transmisja odbędzie się na kanałach instagramowych: Yope i Ładne Bebe.

Do zobaczenia!

*

Na pełną radości sesję zdjęciową Karolina Kuklińska-Kosowicz zaprosiła inne mamy: Kamilę Szczawińską, Justynę Kosmalę i Małgorzatę Vasinę wraz z dzieciakami, a za obiektywem stanęła Zuza Krajewska.

Dodaj komentarz