lgbt szorty w Ładne Bebe

Biseksualny Superman

Biseksualny Superman
materiały prasowe

Syn Supermana, Clarka Kenta i jego wybranki Lois Lane, stał się bohaterem najnowszej części komiksu „Superman: Son of Kal-El”.

To już oficjalna wiadomość: jak poinformowało fanów wydawnictwo DC Comics, w najnowszej części komiksu o Supermanie, syn superbohatera Jonathan Kent okaże się biseksualny i zakocha się w dziennikarzu i przyjacielu, Jayu Nakamurze.

BISEKSUALNY SUPERMAN

Nowe otwarcie i szersze spojrzenie na pojęcie płciowości dotyczy teraz także klasycznych komiksów. Jak się niedawno okazało, w piątym wydaniu serii komiksów „Superman: Son of Kal-El” Jon Kent jest osobą biseksualną. Co więcej, na stronicach komiksu zostanie sportretowana historia miłosna, dziejąca się między nim a jego przyjacielem Jayem Nakamurą. Różowowłosy Nakamura po raz pierwszy wystąpił w trzecim odcinku serii. Tom Taylor, autor scenariusza serii, tłumaczy to tymi słowy: „Superman zawsze symbolizował nadzieję, prawdę i sprawiedliwość. Dzisiaj ten symbol oznacza coś więcej. Dzisiaj więcej osób może zobaczyć siebie w najpotężniejszym bohaterze z komiksów”.

DC Comics loves LGBTQA+

Młody Kent i Nakamura to nie pierwsi bohaterowie LGBTQA+, jacy pojawiali się w publikacjach DC Comics. Wystarczy wspomnieć Batwoman, która spotykała się w kobietą i z tego względu została ukarana, albo Harley Quinn, byłą partnerkę Jokera, która związała się z Poison Ivy.

Piątą część komiksu opowiadająca o miłosnej relacji pomiędzy Supermanem a Nakamurą znajdziecie m.in. tutaj.

Więcej newsów Ładne Bebe namierzycie w kategorii Szorty.

Dodaj komentarz