kolekcje

Życie jest za krótkie na nudne skarpety!

Codzienne akcesoria podane w nowej formie

Życie jest za krótkie na nudne skarpety!
Materiały prasowe

Różnorodność w parze jest potrzebna. Dobrze, jeśli dwie części się uzupełniają. Łatwiej wtedy pozbyć się pierwiastków nudy, które chcą wedrzeć się do codzieności. I nie mówimy tutaj o poradnikowych frazesach dla udanego związku.

Jeżeli ktoś będzie próbował wmówić wam, że skarpetki to nieznaczący element garderoby, to śmiało możecie nic nie odpowiadać. Jedynie podwińcie nogawkę od spodni i pokażcie, jak bardzo taka osoba się myli. Kolorowe, z ulubionym motywem czy wzorem, który nawiązuje do pasji i humoru. Skarpetki potrafią poprawić nastrój i dodać radości do życia. Dosłownie!

Polska marka Many Mornings zredefiniowała rolę tego akcesorium w naszej codzienności. Jako jedna z pierwszych firm wprowadziła w Polsce (a nawet w Europie!) parę składającą się z dwóch różnych skarpetek. Przekornie i z uśmiechem. To ukłon do miłośników kolorów i oryginalności, ale też tych, którzy zawsze mają problem z parowaniem albo nieodgadnioną kwestią zaginionych skarpetek w praniu. Skarpetki występują w wersjach rozmiarowych dla dzieci i dorosłych. Przecież z poczucia humoru nie wyrasta się nigdy tak samo jak z braku takiej samej skarpety do pary.

Oprócz tworzenia oryginalnych akcesoriów codziennego użytku, marka Many Mornings angażuje się społecznie i w swojej filozofii uwzględnia interesy społeczne najróżniejszy grup.

Jeżeli chcecie poznać bliżej osoby, które tworzą markę to obserwujcie dzisiaj relacje na Instagramie Ładne Bebe.

Prezentujemy wam wybory kilku motywów, które na pewno rozjaśnią twarze dzieciaków. Jednocześnie cieszymy się, że takie wzory nie są zarezerwowane tylko dla najmłodszych. I my możemy sobie dodać odrobiny szaleństwa i przywdziać wesołe skarpety!

TOP WYBORÓW / POKAŻ SWOJE HOBBY

 1. The Unicorn – dla wielbicieli magicznych stworzeń, o których wszyscy słyszeli, a tylko nieliczni mogli je zobaczyć. Zestawione w parze z kolorową tęczą – bramą do baśniowej krainy.
 2. Game Over – znak rozpoznawczy każdego specjalisty od gier komputerowych i technologii.
 3. Space Trip – każda zwykła wędrówka może się zmienić w prawdziwą odyseję! Rakiety powoli startują, aby eksplorować nieznane zakątki kosmosu.
 4. Football Fan – na mecz, kibicowanie ulubionej drużynie czy podwórkowe kopanie piłki. Przeżywanie w nich sportowych uniesień będzie jeszcze bardziej ekscytujące.
 5. Barbie – dzisiaj to nie tylko zabawka, ale kultowy symbol popkultury. A takie motywy bardzo lubimy!
 6. Formula Racing – dźwięk silników, pisk opon i determinacja do osiągnięcia celu. Czas na wyścig! Kto pierwszy zobaczy kraciastą flagę na mecie?
 7. The Fireman – marzenie chłopców, aby być bohaterskim strażakiem, który w mgnieniu oka ugasi pożar. Na pewno przy takich akcjach ratowniczych trzeba zadbać o wygodę, więc dlaczego nie zacząć od skarpetek?
 8. Playful Cat – dla indywidualistów chodzących własnymi ścieżkami, ale też dla tych, którzy wyjątkowo celebrują dni spędzone w fotelu, otuleni w ciepły koc.

TOP WYBORÓW / W ZGODZIE Z NATURĄ

 1. Owly Moly – sowa to symbol mądrości, powiernik nocnych sekretów z doskonałym wzrokiem, ale też całkiem przyjazne stworzenie. Załóżmy je do ważnego testu, a wiedza zahuczy nam w głowie.
 2. El Leopardo – mały uciekinier jest zwinny, szybki i bardzo inteligentny. Doskonale wie, jak się kamuflować przed zbliżającymi się rodzicami. Musi tylko pamiętać, żeby nikt nie zauważył jego skarpetek!
 3. Sloth Life – czas na małe leniuchowanie. Każdy z nas potrzebuje wygodnie rozłożyć się i czerpać radość z życia. Drzemka w tym czasie jest jak najbardziej konieczna.
 4. Watermelon splash – bardzo letnie i soczyste! Wymarzone na przygody w pełnym słońcu i z zimną lemoniadą w ręku.
 5. The Lemons – nie wyobrażamy sobie lata bez wody z pływającymi plastrami czy sorbetów o cytrynowym smaku.
 6. Sweet Panda – urocze zwierzaki, które swoją niezgrabnością rozczulają. Kto nie chciałby takiego towarzystwa na skarpetkach podczas całego dnia?
 7. The Red Fox – liski są zwinne i szczwane. W bajkach często mają nienajlepszą opinię, ale my im dajemy szansę. Te rude pyszczki będą z nami podczas zabaw i tańców.
 8. Bee Bee – pszczoły są bardzo ważne w naszym środowisku. Dumnie pokazujmy innym, że o tym wiemy i je chronimy.
 9. Frutti di Mare – z jednej skarpetki uśmiecha się do nas różowa krewetka, a z drugiej kraby harcujące wśród glonów.

*

To tylko garstka wzorów, które możecie znaleźć w kolekcji Many Mornings. Odwiedźcie ich sklep internetowy i wybierzcie te najbardziej pasujące do siebie i dzieci. My jednogłośnie otwieramy swoje szuflady na takie skarpetki!

A jak lubicie kolorowe skarpetki to mamy dla Was specjalny kod rabatowy na zakupy w Many Mornings: bebemm15 ważny do 23 czerwca 2021.

Dodaj komentarz