Zimowe usportowienie

Ubieranka Reserved

Nie śpimy, nie leżymy, nie hodujemy garbów na plecach. O ile lepiej jest pozwisać z sufitu na linach, przećwiczyć powietrzne akrobacje i wspiąć na sam szczyt drabinki!

Zanim wpadniemy na salę, pogapimy się trochę w niebo, a trochę w spiczasty czub Pałacu Kultury. Odziani w kraciaste płaszcze i barwne puchówki, fosforyzujące kolorem czapki o luźnych splotach i ciężkie chroniące przed śniegiem buty, pędzą młodociani sportowcy na zajęcia sportowe z aerojogi, baletu, gięcia i rozciągania. Nie zabraknie turlania, chowania i łapania oddechu w zacisznej przestrzeni. Wszystko tu będzie.

Jak ja kocham kontrasty! Żółte drzwi auta i takowe rajstopy na rozbieganych nogach, czapka jak najdojrzalsza pomarańcza skrzy się wśród szaroburej pluchy. Pobiegali? To teraz do sali, na drążki i drabinki, na maty, piłki i huśtawki. Przebrani w  legginsy, spodenki, bluzy, tiszerty i podkolanówki, wdrapują się sportowcy dziarsko na przyrządy i niczego się nie boją. Dobrze im w bujaniu kilkadziesiąt centymetrów nad podłogą oraz w zaawansowanej wspinaczce po schodach i drabinkach. Dobrze na kobaltowym parkiecie oklejonym czerwoną taśmą izolacyjną (znów kontrast!) i w zwisie na drążku. Dobrze się mają podpierając ścianę i narzekając na zbyt wymagającą instruktorkę podczas przerwy.

Spokój, kontemplacja i mindfulness? Wiadomo, że równowaga w przyrodzie musi zostać zachowana. I tak, po nadludzkim sportowym wysiłku, nastał czas na wylegiwanie się  i podpieranie ściany. Ale żeby się w tym błogim relaksie zanadto nie zapamiętać, traktujemy szafki w przebieralni jako najprzedniejsze kryjówki i robimy widowiskowe ,,akuku!”. Bo zmęczone ruchem ciało to szczęśliwa głowa.

Ubrania marki Reserved wykorzystane w tej sesji kupicie tu.

*

Dziewczynki mają na sobie: płaszcz w kratkę, pikowaną kurtkę ze stójką, ocieplane buty, beret, tregginsy.

Chłopcy mają na sobie: puchowe kurtki, czapki, sportowe spodnie, bluzy.

Modele: Miłosz, Zenek, Zoja, Lili i Janina

Stylizacja: Arleta Żak

Dziękujemy OHLALA  za udostępnienie przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.