buty dla dzieci współpraca reklamowa

Zimno, zimniej, Frozen!

Zimno, zimniej, najzimniej! Zima stanęła w drzwiach... no prawie, ale warto być gotowym z kolekcją CCC inspirowaną filmem ,,Kraina Lodu".

Zimno, zimniej, Frozen!
materiały organizatorów

Zima, co prawda, nie stanęła jeszcze w drzwiach, ale zdarzy się to niebawem, w trymiga, tak że ani się obejrzycie, jak zapanuje Kraina Lodu jak oko wykol. I dlatego gotowość na pogodowe kaprysy w postaci zamieci śnieżnych, minusowych temperatur i oblodzonych chodników zawsze mile wdziana. W najnowszej kolekcji butów i akcesoriów CCC, inspirowanych estetyką przebojowej animacji Disneya z Elsą, Anną i Olafem w rolach głównych, przetrwacie zimę z godnością oraz nieustającą frajdą. Sami zobaczcie.

Ocieplane srebrzystym kożuszkiem trzewiki, otulające czule stopę botki, dające przestrzeń na zimową wełnianą skarpetę, sneakersy z rozświetlonym rzędem diod, trampki, kalosze, a nawet kapcie – z kolekcją CCC „Frozen” sprawnie stworzycie jesienno-zimowe pogotowie obuwnicze. A że wszystkie jej elementy blaskiem sygnalizują swoją obecność w przestrzeni, nie sposób ich przeoczyć. Wielka dowolność panuje także w sferze zapięć: ulubione rzepy (trzeszczące jak ten rodzaj śniegu, z którego najłatwiej lepi się bałwana), niedoścignione zamki błyskawiczne i klasyczne sznurówki wpiszą się w rozmaite potrzeby i gusta. Cokolwiek wybierzecie, tej zimy będziecie błyszczeć like a diamond!

Buty na stopach? To teraz można zająć się dodatkami. Plecaki, walizki na kółkach, worki, piórniki, czapki i kominy z symbolami znanymi z filmu „Krainy Lodu” polecają się uwadze jego fanek. Plecaki i worki pomieszczą kapcie, baletki i trampki niezbędne na treningach, za to walizki sprostają potrzebom spontanicznych podróżniczek, mieszcząc wszystkie pamiątki, smakołyki z dalekich krajów, a nawet dodatkowy sweter, który w ostatniej chwili dołożyła babcia. Tak dla pewności. Wszyscy spakowani? Ciepło w głowy, stopy i szyje? Zatem można ruszać ku zimowej przygodzie!

Kolekcja CCC inspirowana filmem „Kraina Lodu” czeka w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu.

Dodaj komentarz