ładne zakupy

Zakupy z Ładne Bebe vol. 3

Mamy dla Was bony rabatowe!

Zakupy z Ładne Bebe vol. 3

Będzie kupowane i to sprytnie, bo z rabatem, w specjalnej promocji dla Szanownych Czytelniczek. W specjalnej ofercie wystąpią plisy, subtelne grafiki, przepastne torby, rozpieszczające ciało kosmetyki, pięknie zdobione albumy i zeszyty oraz kołdry obciążeniowe, zapewniające zdrowy sen.

Cykl Zakupy z Ładne Bebe powstał po to, by niezdecydowanym ułatwić podjęcie decyzji zakupowych. Czasem takim pstrykiem rozjaśniającym w głowie i przyspieszającym proces może być print, migoczący w kolażu. Czasem kadr z produktem złapanym w ruchu lub użyciu, a innym razem przyjemny rabat, który zawsze jest mile widziany, a już najmilej w niepewnych czasach pandemii. Jako że przed nami jesień, to trzeba wyposażyć odpowiednio szafę, skrytki biurka i wnętrza plecaków, sypialnię i półki w łazience. Zobaczcie, jakie rabaty przygotowałyśmy dla was w trzeciej odsłonie cyklu. Udanej handlowej niedzieli!

PAPIEROWE SZTUKI

Albumy i księgi gości oprawione wiskozowym płótnem o rozmaitych wzorach i w wielu wariantach kolorystycznych każą się często otwierać, wpatrywać w umieszczone zdjęcia i dodawać nowe. Wykonane w całości ręcznie, radują swoją urodą i kunsztem, wabią do wspólnego wspominania i wręczania bliskim osobom. Taki dar to strzał w sam środek tarczy.

Na hasło LADNEBEBE otrzymacie 10%-owy rabat na zakupy w sklepie Papierowe Sztuki. Rabat obowiązuje w dniach od 30 sierpnia do 6 września.

PHENOME

Phenome wyróżnia się tym, że bazą kosmetyków są hydrolaty, czyli wody roślinne, wnikające głębiej do wnętrza komórek niż zwykła woda. Ich parametry są zbliżone do płynów ustrojowych człowiek, przez co działanie opartych na tej roślinnej podstawie kosmetyków jest skuteczniejsze, choć wciąż łagodne. Rozświetlająca seria jabłkowa, stworzona w sam raz na jesienne słoty, rozśmieszający krem pod oczy czy odżywcze, migdałowo-miodowe masło do ciała – to nasze redakcyjne hity. A co wy lubicie?

Na hasło #ladnebebe otrzymacie 25% rabatu na zakupy w sklepie Phenomé. Rabat obowiązuje w dniach od 30 sierpnia do 6 września.

PLIS PLIZ

Czołem, plisy! Jesteście tak wygodne i wszechstronne, że można w was świat zdobywać. Biegać, skakać na skakance, robić gwiazdy i salta na chodniku, jeździć skuterem i rowerem, nawet przy porywistym wietrze. Wszystko można! Wspólne dzieło Karoliny Bielan i Adriana Zwierzyńskiego stawia na lokalną produkcję, a w obrębie Mokotowa dostarcza zamówienia rowerem, nieodpłatnie. Lubimy!

Na hasło LADNEBEBE otrzymacie 15% rabatu na zakupy w sklepie Plis Pliz. Rabat obowiązuje w dniach od 30 sierpnia do 6 września.

BAGIC

Wszystko się zaczęło od pomysłu na torbę, która miała spakować wszystkie niezbędne w szpitalu manatki. Lekką, miękką, pojemną i piękną, z rozmachem i perfekcjonizmem na wszystkich płaszczyznach. A za tym wynalazkiem przyszły następne: teczka na dokumenty,kosmetyczka i torba na wakacje. Zawsze wychodziłam z założenia, że opakowanie jest równie ważne, jak zawartość, bo żeby pomieścić wszystkie skarby torba winna mieć mocne uszy i trylion kieszonek. Jak to dobrze, że Bagic to wszystko ma.

Na hasło LADNEBEBE otrzymacie 10%-owy rabat na zakupy w sklepie Bagic. Rabat obowiązuje w dniach od 20 do 27 września.

ROYAL RABBITS

Wraz z rokiem szkolnym wszystko chce się zmieniać i odświeżać, także ściany. Żeby nadać domowej przestrzeni przytulności, trochę zapomnianej w czasie wakacji, zawieście w strategicznych miejscach grafiki Royal Rabbits. Niech rzucają się w oczy, wywołują miłe emocje i nastrajają do wspólnego bycia w domu. Spójrzcie na królika – lotnika i obrazek łódki. Są rozbrajające.

Na hasło LADNEBEBE otrzymacie 20% rabatu na zakupy w sklepie Royal Rabbits. Rabat obowiązuje w dniach od 30 sierpnia do 6 września.

SENSO-REX

Słodkich snów! Inne być nie mogą, skoro ciało okrywa kołdra obciążeniowa sprawiająca, że wydziela się uszczęśliwiająca serotonina, redukująca napięcie i stres całego dnia. W duecie z serotoniną wydziela się melatonina, hormon snu, a ci dwaj herosi gwarantują przyjemny, zdrowy sen aż do rana. Kołdry obciążeniowe mają znakomite właściwości terapeutyczne, ale przydają się także w codziennym użyciu, dając wytchnienie na koniec dnia.

Na hasło LADNEBEBE otrzymacie 20% rabatu na zakupy w sklepie Senso-Rex. Rabat obowiązuje w dniach od 30 sierpnia do 6 września.

Którą markę widziałybyście w kolejnej części Zakupów z Ładne Bebe? Życzymy wam przyjemnych łowów, a po więcej inspiracji w tym temacie zajrzyjcie do naszego działu Zakupy.

Dodaj komentarz