Z miłości do Skandynawii

Nowa kolekcja scandi od Dekornik

Jasne, rozświetlone wnętrza zaprojektowane prosto i funkcjonalnie. Stonowana baza kolorów przeplatana monochrmomatycznymi lub pastelowymi barwami. Wszechobecne czarno-białe kontrasty też! W skandynawskich wnętrzach trudno jest się nie zakochać i skrycie nie marzyć choć o jednym kąciku urządzonym w tym stylu. Jak się okazuje, nie tylko my jesteśmy pod wrażeniem designu z północnych części Europy, minimalizmu Szwedów i wyczucia Duńczyków. Ekipa Dekornika wypuściła właśnie limitowaną kolekcję inspirowaną Skandynawskim designem dla dzieci i nie tylko. Jest prosto i pięknie!

Za to właśnie najbardziej lubimy skandynawski styl. Jest uniwersalny dla każdego pomieszczenia, zapewnia przyjazną do odpoczynku przestrzeń, wręcz oazę dla ciała i duszy, a także daje upust naszej kreatywności poprzez zabawę detalami. To właśnie w nich tkwi całe sedno aranżacji, a teraz z naklejkami Dekornika możecie kombinować do woli, z łatwością odmieniając niejeden pusty kącik. Zobaczcie sami!

***

Idziemy w góry…

… z krainy black & white! Patrząc na ten geometryczny załóżkownik nie możemy się powstrzymać od marzenia o niezwykłych przygodach z plecakiem (nie tylko w górach!) czy bajkowych snach wedle pradawnych legend. Świetnie wpasuje się w pastelowy pokój małej romantyczki, jak i odważnego łowcy wrażeń.

M_SC_N_007_4

załóżkownik góry

***

W śnieżnej krainie…

… mamy wpływ na wszystko, nawet na to jak intensywnie spadają płatki śniegu! Dzięki nim możemy sprawić, że przestrzeń wokół łóżka będzie spokojna i melancholijna, możemy też zaszaleć tworząc prawdziwie baśniową aurę. Subtelne szarości zagrają z każdą, zarówno ciepłą i zimną kompozycją barw.

M_SC_N_008

załóżkownik góry

***

Z głową w chmurach…

… nawet gdy siedzimy w naszym małym domku! A jeszcze lepiej, gdy mamy do dyspozycji własne miasteczko scandi – tu w odcieniach różu czy szarości. Niczym zmyślny architekt bawimy się bryłami, dając się czasem ponieść prosto do nieba. A tam podziwiamy geometryczne chmurki, które każdego wprawią w niebiański nastrój!

naklejki domki // naklejki chmurki

***

W dziecięcym świecie…

… latawce fruwają po ścianach a literki mrugają zadziornie! Jedne i drugie zapraszają do wspólnej zabawy, nie tylko w formie montażu ale i pobudzając dziecięcą wyobraźnię swoimi możliwościami. Plakat KID porusza kwestie naszej tożsamości; naklejki alfabet dzięki dwóm kolorom zachęcają do nauki spółgłosek i samogłosek, a latawce pozwalają kombinować z kształtami i ruchem.

plakat KID // naklejka alfabet // naklejka latawce

***

A w króliczej głowie…

… zapisujemy kredą ważne sekrety i jeszcze ważniejsze pomysły! A gdy zabraknie miejsca, chwytamy za ściereczkę i stare zastępujemy nowym. Banalnie proste i przydatne, nie tylko w dziecięcym pokoju. Bo te urocze królicze uszy będą równie efektowne nad biurkiem czy blatem kuchennym.

M_SC_N_006

naklejka tablica królik

***

Abecadło …

… na stół spadło! Czy to w kuchni czy to w biurze, nie tylko nie pozwoli nam zapomnieć o poprawnej pisowni (jest niczym czarno-biała łamigłówka zachęcająca do ćwiczeń), ale zapewni też niezliczone możliwości zabawy słowem. Bez końca, bo ta prosta okleina chroni powierzchnię przez ciepłem, uszkodzeniami mechnicznymi czy brudem.

M_SC_O_010

M_SC_O_010_7

okleina na meble alfabet

***

Po schodkach…

… w magiczną otchłań nocy! Nastrojowy motyw gwiazd i zachodzącego księżyca to propozycja nie tylko dla marzycieli, który chcą spacerować pośród mlecznej drogi. Spodoba się także tym, którzy zwyczajnie potrzebują kącika relaksu lub zabawnego akcentu, który przypomni im o wyznaczonych celach (the sky’s the limit).

Na koniec niespodzianka – mamy dla Was KUPON 15% na kolekcję skandynawską na hasło LADNEBEBE ważny do 18 września. Cała zaprezentowana kolekcja dostępna będzie z kolei do końca 2016 roku. Po tym okresie w stałej ofercie zostaną jedynie wybrane przez Was bestsellery. Ciekawe jesteśmy, które z nich już zdobyły Wasze serca?

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.