Najmilsze swetry, kamizele, skarpety dla fanów trekkingu, czapy z kolorowymi, puchatymi pomponami i inne ocieplacze z wełny jaków, merynosów i alpak, do tego wzorzyste chusty i wisiorki – to wszystko znajdziecie w Yellow Yarny Yak.


Panuje tam wielki urodzaj ciepłych niezbędników, wykonanych z czułościąi wielką starannością. Tonia, założycielka marki, całą sobą stoi za ideą less waste i namawia do świadomego kupowania.
Z połączenia radosnych kolorów i alpakowej włóczki powstało Yellow Yarny Yak. Nieprzypadkowy zlepek słów rozpoczynający się na literę Y dał początek manufakturze pięknych i rzetelnie dopracowanych wełnianych produktów. Niezależnie, czy jesteście rodzicami dziewczynki, czy chłopca, znajdziecie w Yellow Yarny Yak kwintesencje ręcznego dziewiarstwa. Dziergane sploty dodadzą trochę koloru w chłodniejsze dni. Do tego ogrzeją i poprawią humor.
W kolekcjach nie zabrakło też kilku perełek dla dorosłych.

YYY na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.