wyprawka wyprawka z ładne bebe

Wyprawka z Ładne Bebe #7

odsłona siódma

Wyprawka z Ładne Bebe #7
Ewa Przedpełska

W czasach, gdy bycie w domu to nie tylko kwestia wyboru, ale też jedyna możliwa opcja, otaczamy się przedmiotami, które odrywają uwagę od smutków i całkiem sprawnie zastępują nam zewnętrzny świat. Niechaj będzie ładnie, przyjemnie i naturalnie.

W tym odcinku wyprawki z Ładne Bebe koncentrujemy się na muślinach, lnach i otulających bawełnach. Ma być ciepło, bo maj jest deszczowy i chmurny. Ma być miękko, bo w trawach szybko nie zatoniemy. Dlatego celujmy tylko w to, co realnie potrzebne, a do tego jakościowo i estetycznie bezbłędne. Dobrze też zaspokoić głód sztuki i usprawnić codzienność kilkoma urządzeniami. Tak, da się to wszystko pogodzić, sami zobaczcie.

MAXIMUSKY

Kołderki z naturalnym wypełnieniem, wełnianym bądź bawełnianym, spiszą się na medal we wszystkich okolicznościach, a szczególnie w niemowlęcej wyprawce. Sen dziecka otulonego organiczną kołdrą będzie w pełni zdrowy, gdyż pozbawiony kontaktu z typowymi w tego rodzaju tekstyliach, sztucznymi materiałami, które kumulują ładunki elektrostatyczne i mają negatywny wpływ na zdrowie. Twórcy Maximusky wierzą w zrównoważony rozwój, ekologiczne tkaniny i to, że uczciwe praktyki mają realny wpływ na środowisko. Można im zaufać.

W artykule pojawia się karmelowa kołderka z naturalnym wypełnieniem oraz lniana kołderka Maximusky.

lillé 

Miękki, ekologiczny muślin sprawi, że już nigdy, przenigdy nie zamienisz go na żadną inną tkaninę. Delikatny dla niemowlęcej skóry, o przyjemnej teksturze i w kolorach ziemi, pięknie przybiera różne luźne i lekkie formy, jak choćby rampersa czy kimona. Muślin jest bardzo przewiewny i idealny na upały.

W artykule wystąpiły: muślinowy rampers Kai i muślinowe kimono lillé.

MINIMAL LINE

Plakat z podobizną dziecka może stać się najcenniejszą pamiątką dzieciństwa. Takie rzeczy tworzy Klaudia, mama rocznej Zuzi, która od urodzenia cierpi na wiele skomplikowanych schorzeń, takich jak wada serca, głuchota i mikrocyjne ucho. Markę Minimal Line, w ramach której tworzy grafiki, plakaty i metryczki, Klaudia stworzyła właśnie dla córki, by zorganizować środki na kosztowną operację. Pomyślcie nad wsparciem tej inicjatywy.

W artykule pojawia się autorski plakat Minimal Line.

PROJEKT YAFO

Na 64 stronach kroniki zapiszesz wiele cennych momentów z życia waszej nowej rodziny – spokojnie, całą resztę masz w głowie. Wklej ważne zdjęcia i inne cenne memorabilia do kroniki i zyskaj poczucie, że są w bezpiecznym miejscu. Kronika, poza funkcją powiernika, może też stać się prezentem dla potomstwa. Złap za długopis i daj się ponieść wspomnieniom.

W artykule pojawia się kronika Oyster Projektu Yafo.

NORDVILLE

Bez bambusowego otulacza wyprawka nie będzie kompletna. Wybaczcie, ale to must have. Pośród wielu jego cudownych cech jest też izolowanie wilgoci od skóry maluszka, działanie antybakteryjne i antygrzybiczne oraz pochłanianie promieniowania UV. Takie rzeczy! A koc bawełniany otuli szczelnie od stóp do głów, radząc sobie z majowymi powiewami wiatru. A może je przeganiając? Ambitnie!

W artykule wystąpił kocyk denim i kocyk butelkowa zieleń Nordville.

PETITE LAURE

Wykonane z przędzy bambusowej otulacze z balonowym printem są w pełni biodegradowalne, antyalergiczne i samosterylizujące, ale tym, co decyduje o ich wyjątkowości, jest wszechstronność. Posłużą jako ręcznik, koc, przytulanka, przewijak, osłona przed słońcem, smoczek albo gryzak kojący w czasie ząbkowania. Wyjątkowo miękkie, powinny być zawsze blisko niemowlęcego łóżeczka. Niezbędne!

W artykule pojawia się otulacz w niebieskie balony i otulacz w ciemnoszare balony Petite Laure.

HI BUNNY

Sześć kieszeni organizera pomieści wszystko to, co zwykle jest w nieładzie. Pieluchy, chusteczki, kremy i wszelkie akcesoria odtąd znalazły swoje miejsce i będą pod ręką bez ryzyka zagubienia w fałdach kołderek czy zakamarków dziecięcego pokoju. Kokon w kwiatowe wzory zapewnia poczucie bezpieczeństwa, a drewniany gryzak z zawieszką z kremowego sznurka skutecznie zajmuje rączki i relaksuje dziąsła. Supertrio.

Marka Hi Bunny przygotowała dla was 15% rabatu na cały asortyment – wystarczy wpisać kod ladnebebe podczas składania zamówienia. Promocja trwa do 7 czerwca.

W artykule wystąpiły organizer, kokon i gryzak.

TODDLY

Nie ma to jak klasyczna, bawełniana garderoba w stonowanych kolorach. Rampers, koszulki i body stworzą kapsułową kolekcję, która zagra i ze sobą, i z większością ubranek zajmujących niemowlęce szuflady. Toddly inwestuje w bawełnę organiczną jak w złoto. To cenne tworzywo zapewnia skórze odpowiednią cyrkulację powietrza, jest pozbawione chemii i pozyskiwane z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz osób pracujących przy jej uprawie. Mało? Z każdym praniem nabiera jeszcze więcej miękkości. Musicie się poznać.

W artykule wystąpiły granatowa bluzeczka, zielony rampers, body z krótkim rękawem i niebieski T-shirt Toddly.

LANSINOH

Lansinoh to międzynarodowy ekspert w tworzeniu produktów usprawniających karmienie piersią. Wspiera zarówno mamy-debiutantki, które zaczynają dopiero przygodę z karmieniem piersią, jak i te, które są doświadczone. Poręczny i efektywny laktator elektryczny pozwoli łatwiej zapanować nad codziennym harmonogramem. Sprawdzi się, kiedy w domu jest np. starsze rodzeństwo i mleko chcemy odciągnąć szybko. Wkładki laktacyjne to klasyk – zabezpieczą odzież i bieliznę, a więc wszystko masz pod kontrolą. A to jest świetne uczucie. Na koniec chusteczki z lanoliną – nie tylko do piersi. Łagodzą, koją, delikatnie myją.

W artykule występuje laktator, jednorazowe wkładki laktacyjne i chusteczki nawilżane z lanoliną Lansinoh.

*

Za udział w sesji zdjęciowej dziękujemy Oldze Świąteckiej i jej synkowi Jeremiemu.

A jakie marki i produkty wy postrzegacie jako niezbędne w niemowlęcej wyprawce?

Dodaj komentarz