wyprawka

Wyprawka z Lama Glama

Top uroczych produktów

Wyprawka z Lama Glama
Kinga Hołub

A gdyby kluczem do wyprawki była miłość do kolorów? W sklepie Lama Glama widać szczególną wrażliwość na barwy i design. Te same rzeczy, których szukamy w różnych sklepach, zostały zebrane w jednym miejscu.

Łączy je aspekt praktyczny, ale także potężna dawka uroku. Lampki w stylu kawai, słodkie kocyki i gryzaki pozwalają na skomponowanie wyprawki pełnej wdzięku. Zobaczcie, jak wygląda zestaw, który Marta wybrała dla swojej maleńkiej Łucji.

*

KLASYK WŚRÓD KOCYKÓW

Spójrzcie na ten wyjątkowy splot i piękne wykończenie. Polska marka Memi, kocykowy ekspert, połączyła klasyczne myślenie o dzianinach z innowacją. Czy wiecie, że ten wzór znajdziecie tylko w Memi? Autorski splot trafił na kolekcję dwustronnych koców. W Lama Glama ten model dostępny jest w kilku pięknych kolorach. Marta wybrała pudrowy róż. W kocyku doceniła słuszny rozmiar – fajny, bo z kocyka można zrobić rożek, a Łucja prędko z niego nie wyrośnie.

*

KSIĘŻYCOWA PODPORA

Lubimy rozmiar XXL, zwłaszcza kiedy dotyczy to poduszek. Ta służy nie tylko do karmienia, może być też bezpiecznym gniazdkiem dla maluszka. Effiki stworzyły poduszkę, z którą można spać w ciąży, która ratuje plecy przy karmieniu i która służy potem wiele lat w pokoju dziecięcym. Dobrze sprawdza się także to, że bawełnianą poszewkę można zdjąć i prać.

*

OTULACZ I PODUSZKA

Czyli basic w wyprawce. Otulacz Pink no more ma niemal nieograniczoną ilość zastosować. Płaska poduszeczka sprawdza się przy popołudniowych przytulnych drzemkach, często stając się miłą przytulanką lub gryzakiem. Wzór w delikatne kropeczki ma uniseksowy charakter, a jednocześnie świetnie pasuje do romantycznej, uroczej wyprawki Łucji.

 

*
DROBIAZGI MAJĄ ZNACZENIE

Widzicie ten pojemnik na chusteczki? To taki mały patent, dzięki którym w nawilżanych chusteczkach wreszcie nie ma tych wszystkich włosów i paproszków. Jest kompaktowy i genialny na wszystkie wyjścia, kiedy chusteczki warto przy sobie mieć. Codzienna wygoda matki i dziecka składa się właśnie z ułatwiających życie drobiazgów. W sklepie Lama Glama znajdziecie ich całkiem sporo!

 

*

LAMPKA 2.0

Dobra nocna lampka to inwestycja na lata. Jest niezbędna przy nocnym wstawaniu na przewijanie i przy pierwszych nocnych lękach u starszych dzieci. Lampki Rabbit&Friends są miłe w dotyku niczym przytulanki i dają łagodne światło. Fajne jest to, że mają pilota, który staje się centrum dowodzenia światłem i klimatem w sypialni. Możemy regulować intensywność światła, zmieniać jego kolory świecenia i jeszcze kilka fajnych opcji. Lampkę można też włączać i wyłączać poprzez najwygodniejsze na świecie „klepnięcie”.

 

 

*

GRZECHOTKO-GRYZAK

Ta śliczna zabawka powstała w oparciu o filozofię Montessori. Delikatnie stymuluje niemowlęce zmysły. Cichy, miły dźwięk fascynuje. Z kolei faktura – delikatna w dotyku, naturalna i ciepła – sprawia, że ma się ochotę po prostu trzymać ją w rączce, ślinić i gryźć. Lama Glama ma w swojej ofercie piękne grzechoczące gryzaki marki MyMami, które Łucji bardzo się spodobały. Ich niewielka waga dostosowana jest do możliwości uczących się chwytać maluszków

 

Jaka byłaby wasza wyprawka z Lama Glama? Wybralibyście, jak Marta, pastele, czy poszlibyście w odcienie nasycone?