moja wyprawka okiem mamy wyprawka

Wyprawka Bruna

Kompletujemy wyprawkę z Beaba

Wyprawka Bruna

Domi wygląda jak nastolatka, ale ma w sobie niesamowitą pewność jaką może mieć tylko kobieta spełniona, kochająca i kochana. Podglądamy dziś jak wygląda wyprawka przygotowana przez mamę dwójki maluchów, i patrzymy na nią oczami jej bratniej duszy i przyjaciółki – Moniki. Dzięki temu możemy poczuć intymną atmosferę jaka panuje w domu, w którym niedawno pojawił się mały człowiek.

Domi nie tylko wygląda młodo, Domi jest bardzo młodziutka, bardzo otwarta i bardzo ciepła. Bije od niej spokój, a w jej domu zawsze pachnie jedzeniem i możemy mieć pewność, że nigdy nie wyjdziemy z niego głodni. Jest to dom otwarty, w którym od razu można poczuć się swobodnie. Przez wielkie okna wpada do środka mnóstwo światła. Jasne podłogi, jasne meble i podniebny widok sprawiają, że to otwarta przestrzeń także dla myśli. Obrazy na ścianach, książki i nastrój jaki tworzy Domi od razu pozwalają zgadnąć, że drzemie w niej artystyczna dusza i delikatność. Ta delikatność pięknie została oddana na zdjęciach.

Zobaczcie i przeczytajcie o wyprawce małego Bruna.

IMG_2222IMG_2238

IMG_2180

Kto i kiedy przyszedł na świat?

Ostatniego dnia czerwca urodził się Bruno.

IMG_2198

W jakim wieku ma rodzeństwo?

Dumną siostrą Bruna jest niepokorna, 2 letnia Tosia.

Jaka jest wyprawka Bruna?

Wyprawka Bruna jest zupełnie inna niż ta pierwsza, którą miałam okazję kompletować. Przede wszystkim dlatego, że potrzeby każdego dziecka, nawet tych samych rodziców są inne. Oczywiście znalazły się w niej rzeczy, które kupiłam przy pierwszej wyprawce, uzupełnione o te najpotrzebniejsze i wymarzone gadżety jak kocyk i poduszka od EllaLu, muślinowe pieluszki i otulacze PinkNoMore i Lodger, czy kosz mojżeszowy i mata/śpiwór Kutikai.

IMG_2217

Kiedy zaczęłaś kompletować wyprawkę?

Z racji tego, że sporo rzeczy Bruno odziedziczył po starszej siostrze, robiłam to przez całą ciąże, dokupując tylko upragnione „perełki”.

Ulubiona rzecz z tej wyprawki?

Wszystkie są „ulubione”, bo dobrze przemyślane.

IMG_2197

Co w poprzedniej wyprawce zupełnie się nie sprawdziło?

Naprawdę sporo rzeczy. Butelki i smoczki, którymi Tośka pogardliwie pluła z miną jak po zjedzeniu cytryny. Laktator, fasolka do karmienia. Wtedy zachwycało mnie wszystko, cały ten dziecięcy świat wciągną mnie bez reszty, ale pojawienie się dziecka zweryfikowało szał zakupowy.

A co sprawdziło się super?

Moje własne ręce, piersi i pieluchy muślinowe. Bez tego ani rusz!

Nauczona doświadczeniem kompletując nową wyprawkę…

Nie szalałam. Ogaraniczyłam się do najbardziej potrzebnych rzeczy, często droższych, ale świetnych jakościowo.

5 najważniejszych, Twoim zdaniem, rzeczy w wyprawce niemowlaka to:

1) kochający rodzice

2) pieluszki, kocyki – ich nigdy dość !

3) coś mobilnego, jak mata, hamak, czy kosz mojżeszowy, dzięki czemu mama może zająć się przygotowaniem obiadu bądź rodzeństwem, ale nadal mieć malucha „pod ręką”.

4) wózek – nasz Stokke spisuje się super już 3ci rok.

5) moja osobista słabość to pluszaki od Blabla Kids. Tośka ze swoim praktycznie się nie rozstaje, więc Bruno również ma swojego kumpla od kołyski.

W naszych propozycjach znajdziecie wybrane produkty z wyprawki Bruna.