Wyobraź to sobie!

Ubieranka Crazy Legs

Wyobraź to sobie!
Ania Onopiuk

Znasz to uczucie, gdy jesteś jedną nogą w chmurach? Kiedy jedna noga zahacza o niebo, druga znajduje się na szkolnym boisku, na świetlicy i wszędzie tam, gdzie o danej godzinie trzeba być? Cała reszta to kwestia wyobraźni.

Można się nastroić do przygody, odrobić wcześniej pracę domową, zaplanować to i owo, by móc beztrosko poskakać w skateparku. Ale chyba najmilej jest zdać się na przypadek i sympatyczne towarzystwo. I w tym niemyśleniu o krojącej się zabawie ubrać rozbiegane nogi w legginsy, rozhuśtać buty, roztańczyć spódnicę i z rumianymi policzkami wpaść w wir figli oraz psot.

Pomyśl tylko, co się może zdarzyć, kiedy spotkają się dwie ciekawskie dziewczyny z niezatemperowanym temperamentem i głowami pełnymi pomysłów? Wtedy turlaniom, wspinaczkom i podskokom nie będzie końca. Wtedy zazieleni się betonowy chodnik, biurowce zajaśnieją od świateł i sceneria jak z baśni stworzy się sama. Trzeba tylko sobie na to pozwolić. Umiesz?

*

Modele: Kylie, Made i Dali
Zdjęcia: Ania Onopiuk
Stylizacja: Ada Juszczak

W sesji wykorzystano ubrania marki Crazy Legs: spódnicę Crazy Paw i legginsy Crazy Dots oraz legginsy Crazy Colours i spódnicę Crazy Colours.
Dodatkowo: swetry Yellow Yarny Yak i buty Mrugała: trzewiki Momo Blacksztyblety Juli Black.