Wydarzenie

Superbohaterki, czyli rodzinne wybory

Superbohaterki, czyli rodzinne wybory

Superbohaterki to coś więcej niż żeńska wersja superbohatera. Bycie super w wydaniu kobiecym wiąże się nierozerwalnie z czułą perspektywą wobec świata, pionierów uprawianej dyscypliny, a nierzadko także dodatkowym wysiłkiem wkładanym w udowadnianiu, że umiemy. O 11 superbohaterkach: himalaistkach, tajnych agentkach, chemiczkach, biolożkach i artystkach porozmawiacie na animowanych warsztatach online, organizowanych przez Fundację Kosmos dla Dziewczynek. I o tym, która z nich zostanie superbohaterką waszej rodziny. Przewodniczkami po wydarzeniu będą  bohaterki komiksu publikowanego w magazynie, Karolina i Klara.

Organizatorzy widzą warsztaty jako wydarzenie rodzinne: W to niedzielne popołudnie niech spotkają się córki i synowie z rodzicami, a może nawet dziadkami. Na pewno dorośli nie będą się nudzić! Mimo że pewnie słyszeli o tych superbohaterkach, to i tak dowiedzą się czegoś nowego! To także wspaniała okazja do dyskusji, dowiedzenia się więcej o sobie samych i o DNA waszej rodziny. Doradzimy, jak wybrać waszą superbohaterkę. Damy wskazówki, jak przeprowadzić naradę rodzinną, jak się dobrze spierać i jak iść na kompromis.

Wasz wybór zostanie poświadczony specjalnym certyfikatem, a następnie otrzymacie inspiracje, jak celebrować cały rok z wybraną rodzinną superbohaterką.

Aby wziąć udział w warsztacie, należy jedynie pobrać i wydrukować karty superbohaterek i przygotować jeden komplet dla każdej osoby. Karty znajdziecie —> TUTAJ.

Wydarzenia

Ach, jak cudowna jest Panama! – premiera w plenerze

Ach, jak cudowna jest Panama! – premiera w plenerze

05.06.2021 - 31.08.2021

Amfiteatr Wolskiego Centrum Kultury, w Parku Sowińskiego w Warszawie

Spektakl „Gęś, Śmierć i Tulipan”

Spektakl „Gęś, Śmierć i Tulipan”

13.06.2021 - 13.06.2021

Teatr Baj przy ul. Jagiellońskiej 28

Fritzi – przyjaźń bez granic

Fritzi – przyjaźń bez granic

02.07.2021

Kino Dzieci, ul. Ludwika Zamenhofa 1

Bezpłatne webinary Uniwersytetu Dzieci

Bezpłatne webinary Uniwersytetu Dzieci

26.05.2021 - 15.06.2021

zajęcia online

Obserwuj nas