Wydarzenie

Mama Gathering

Mamo, kobieto! Festiwal Mama Gathering to pierwsze w Polsce plenerowe wydarzenie, skupiające się wokół tematów i praktyk związanych z kobiecością i macierzyństwem. Fundacja Mama G stworzyła zupełnie nowatorską, bezpieczną przestrzeń wymiany doświadczeń, wsparcia, rozwoju, podnoszenia świadomości, relaksu, uzdrawiania i zasilania. Zapraszamy zarówno kobiety, które matkami już są, jak i te, które dopiero się nimi stają.

To już druga edycja festiwalu – od 4 do 7 lipca w Campusie Domasławice w urokliwej Dolinie Baryczy kobiety będą się wspierać i inspirować, dzieląc się specjalistyczną wiedzą i tworząc przestrzeń wymiany doświadczeń. Co Cię tam czeka, mamo? Doświadczysz kręgów kobiet i sesji relaksacyjnych. Będą też zajęcia ruchowe (joga, taniec, terapeutyczna praca z ciałem), medytacje, muzykoterapia. Pojawią się też wydarzenia związane z seksualnością i relacjami i rozwojem osobistym, terapie naturalne, cykl księżycowy, naturalna pielęgnacja ciała i domowa ekologia. W programie są także empowermentowe warsztaty pracy z ciałem i głosem oraz spotkania o charakterze terapeutycznym. A na koniec – strefa sztuki ARTzone: filmy, koncerty i performanse.

Mama Gathering to dużo dobra dla ducha i ciała. Na miejscu będzie działał MAMAmarket z mocną selekcją ekomarek i pełen wachlarz sesji indywidualnych w HEALINGzone: masaże, terapie manualne, coachingi i konsultacje. Mocną stroną festiwalu będzie też zdrowe jedzenie – autorska kuchnia MAMAfood promuje dania wege i wegan z wielką czujnością na potrzeby i skłonności kulinarne małych smakoszy.

PS Możesz zabrać maluchy ze sobą, a na miejscu oddasz je pod opiekę doświadczonym opiekunkom z Leśnego Przedszkola lub Leśnej Szkółki. Dziewczyny już po raz drugi organizują w przestrzeni festiwalu także KIDSZone.

Festiwal Mama Gathering 
4-7 lipca
Campus Domasławice

July 04 Thursday

Campus Domasławice