Wydarzenie

Family Challenge

Drogie rodziny, szanowni rodzice, najmilsze dzieci – ruszamy z kanap i foteli, żeby… złapać orientację! Zapraszamy FAMILY CHALLENGE, czyli sportowe wydarzenie dla całych rodzin. Podczas biegu na orientację będą dostępne dwie strefy:

  • sportowo-rekreacyjna oparta właśnie na biegu na orientację – niezależnie od wieku, umiejętności i sprawności fizycznej każdy ma szansę stanąć na starcie i spróbować swoich sił, a sama rywalizacja nie jest najważniejsza – liczy się wspólne pokonanie trasy, współpraca, integracja i dobra zabawa
  • zabawy i edukacji – zlokalizowane w centrum imprezy stanowiska, gdzie zabawa łączy się z elementami edukacji, przeznaczone głównie dla dzieci, choć angażować będzie też całe rodziny.

FAMILY CHALLENGE to niezła szansa, żeby lepiej poznać się z dziećmi, aktywna forma spędzenia czasu wolnego z rodziną i rzecz jasna – doskonała okazja do zbudowania zgranego zespołu, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych! Tej wiosny macie szansę wziąć udział w zawodach w Warszawie (19 maja), w Gdańsku (2 czerwca) i w Poznaniu (9 czerwca). Do wyboru będą 3 trasy i sami zdecydujecie, na której chcecie wystartować. Trasy będą zróżnicowane pod względem długości i stopnia trudności. Powodzenia!

June 02 Sunday

Warszawa, Poznań i Gdańsk