Wydarzenie

Aż nuda się uda

Kto lubi się czasem ponudzić? Czy można nudzić się bez wyrzutów sumienia? Temat nudy wcale nie jest nudny. Przekonajcie się, badając przestrzeń galerii Dizajn BWA Wrocław, którą na okoliczność przyglądania się nudzie zaprojektowała pracownię k., znana z tworzenia naturalnych placów zabaw.

Przestrzeń stworzona w ramach projektu Aż nuda się uda to miejsce dla wszystkich. Do korzystania z niej zapraszamy przede wszystkim rodziny z dziećmi, które rzadko pozwalają sobie na nudzenie się. Galeria będzie dawała możliwość wspólnego, ale i samodzielnego spędzenia czasu bez szczególnych „atrakcji”. Będzie okazja, by poleżeć wśród palm, powłóczyć się po specjalnym tunelu czy popatrzeć przez okno. Nudę wspierają zaproszeni goście (m.in. Maja Brzozowska, Dominika Cieślikowska, Małgorzata Goliszewska, Elżbieta Jabłońska, Agata Nowotny, Katarzyna Roj), którzy zaproponują różne formy i możliwości nudzenia się. W ramach projektu odbędą się warsztaty dla dzieci i dorosłych plus rozmowy o psychologicznych i
socjologicznych aspektach nudy.

Co znajdziecie w (nie)nudnym programie? Instrukcje DIY o tym, jak się (nie) nudzić, kreatywne warsztaty Nicnierobienie, spacer dla rodziców z małymi dziećmi albo rodzinne ćwiczenia twórcze i filozoficzne. Chodźcie się razem ponudzić!

Aż nuda się uda
27.10.2018–12.01.2019
otwarcie: 27.10.2018, godz. 12:00

December 31 Monday

Galeria Dizajn BWA Wrocław