SHOWROOM ubieranka

Wszystko ma sens

Dzień z Tosią i Stasiem

Wszystko ma sens
Edyta Leszczak

Jeśli wydaje ci się, że domowy dzień dwójki dzieci to czysty chaos, to masz rację, tylko ci się wydaje. Tosia i Staś akcje mają przemyślane w najdrobniejszym szczególe.

Showroom i Ładne Bebe na tropie dziecięcej wolności, mieliście już okazję podglądać w pierwszej odsłonie cyklu. Frapująca jest to przygoda, dlatego ruszyliśmy po kolejną dawkę wnikliwych obserwacji do wesołego rodzeństwa: Tosi i Stasia. To, co nas zaskoczyło, to fakt, że dzieciaki mają rację. We wszystkim, co robią. Oto kilka prawd do odnotowania.

piżamki Sophie

Jeśli wierzycie w budziki, nastawiane na pobudkę radia i telefony, to chyba zapomnieliście o najpiękniejszym porządku świata – dzień zaczyna się wtedy, kiedy wstaje słońce.

Gimnastyki porannej nie wymyśliła Ewa Chodakowska, a już na pewno nie tej, która czyni człowieka najszczęśliwszym. Łóżkowy stretching nie ma sobie równych. Nie wierzycie? To pofikajcie, jak za dawnych lat…

Śniadanie w łóżku jest fajne, okruszki nie. To dlatego w łóżku rodziców smakuje najlepiej. Metraż materaca to legenda krążąca dla lepszego samopoczucia dorosłych.

piżamki Sophie

Skuteczniejszym argumentem, żeby założyć skarpetki do piżamy, jest ich mocny kolor i dobry print, a nie bajki o zmarzniętych stopach.

Hasło: do pary ma wiele znaczeń. Szukaj tego, które wywoła najszczerszy uśmiech na twojej twarzy.

skarpetki Happy Sockspiżamki Sophie

Cisza nie zapowiada burzy. Cisza jest przerwą między fajerwerkami.

Poradniki dla rodziców z wpisami o samodzielnością są dobre dla… rodziców. Dzieciaki martwe litery wprowadzają w życie. Patrz i nie przeszkadzaj, bo na twoich oczach dzieje się literatura faktu.

sukienka Zombie Dash, spodnie Banana Kids

Boisz się nudy? Życia nie znasz. Nuda jest najlepszym sprzymierzeńcem odkrywcy.

Starsza siostra jest od wprowadzania do krainy czarów, nie od dawania przykładu.

Młodszy brat jest od dostawania się w najmniejsze kryjówki świata, nie od uczenia go codzienności w dorosłym wydaniu.

sukienka Zombie Dash, T-shirt Zombie Dash

Wielkie i małe wyjścia, wszystkie te pikniki, koncerty, warsztaty są mega, ale dom, kiedy codziennie jesteśmy w przedszkolu, dom jest najfajniejszym miejscem, w jakim kiedykolwiek byliśmy. Pobądźmy tu trochę.

Fantazja ma tę przewagę nad niefantazją, że ty widzisz kuchnię i stół, a my jesteśmy już na Marsie.

spódnica Bohemian Youngster, T-shirt Lamama, spodenki Lamama

Myśleliście, że nic się nie dzieje ciekawego? Wystarczy zobaczyć i usłyszeć nas tu i teraz, by zmienić zdanie.

Aha, i mamo, nie patrz podejrzanie, kiedy przebieram się kolejny raz tego dnia. Sama wiesz najlepiej, że każda okazja wymaga dobrej oprawy.

sukienka Yakko

Co wy wpiszecie do swojego dzienniczka ucznia? Jaką lekcję dostaliście dziś rano?

*

Wszystkie ubrania kupicie w SHOWROOM, tutaj.

*

Mamy dla was specjalny kod zniżkowy na zakupy w sklepie SHOWROOM. Kod o treści: LADNEBEBE to 15 % zniżki przy zakupach powyżej 99 zł, na wszystkie kolekcje dziecięce. Kod jest ważny do 3 czerwca 2019 r., do końca dnia.