Poznajmy się

Ładne Bebe to platforma i magazyn online dedykowany świadomemu rodzicielstwu

Tu spotykają się tematy ważne dla nowoczesnych rodziców: design i psychologia, kultura pielęgnacja i podróże oraz kompletowanie wyprawki. W ciągu 10 lat zebrałyśmy wokół Ładne Bebe grono czytelników czekających na codzienną dawkę nowych informacji.

Napisz do nas

Co Oferujemy

Zaopiekujemy się Twoim Produktem

od A do Z. Przygotujemy plan komunikacji, dobierzemy odpowiednią promocję, wzmocnimy Twój przekaz. Umieścimy go w odpowiednim i pożądanym kontekście, wyprodukujemy sesję zdjęciową.

Morze możliwości

Produkujemy piękne sesje zdjęciowe, filmy i lookbooki z najlepszymi fotografami oraz stylistami w branży. Konsultujemy wprowadzanie nowych produktów na rynek, tropimy trendy zagraniczne.

.

Ładne Bebe Zakupy

Rozwijając magazyn online, otworzyłyśmy całkiem nowe możliwości prezentowania marek i sklepów, m.in. w sekcji Ładne Bebe Zakupy, które powstały jako odpowiedź na potrzeby naszych czytelników i ich konkretne zapytania zakupowe.

Oferta skrojona na miarę

Ty znasz swój produkt, my – możliwości, jakie oferuje Ładne Bebe. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej współpracy, proponujemy takie strategie działania, aby budowanie wizerunku i promocja marki były w pełni skuteczne.

Nasze Portfolio

Zostańmy w kontakcie

Z radością wyślemy Ci naszą ofertę,
odpowiemy na wszelkie wątpliwości
i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.