Wóz strażacki

#janodnadziendziecka

Każdy na pewnym etapie swojego życia chce być strażakiem. Niekoniecznie w przyszłości, raczej tu i teraz. Podobnie ma Olek, synek Kamili. Dla takiego małego strażaka wóz strażacki Janod będzie świetnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Dziecka.

Dobrze nam znane zamiłowanie małych rączek do rozkładania wszystkiego na części pierwsze, przekładania klocków z miejsca na miejsce oraz odkręcania i przykręcania śrubek wszelakich może się spełnić w trakcie zabawy wozem strażackim Janod. Kamila, mama Olka dobrze wie, jak ważny dla jej synka jest rozwój zdolności manualnych i twórcza zabawa, dzięki której może także naśladować świat dorosłych.

Ostatnimi czasy w naszym domu panuje moda na wozy strażackie. Mimo, że Olek ma ich kilka sztuk, ciągle odkrywa coś nowego. Dlatego wóz strażacki Janod wydał mi się idealnym prezentem na Dzień Dziecka. Kiedy go zobaczyłam, wiedziałam, że muszę go mieć. A w zasadzie Olek musi. Bo oprócz zabawy w gaszenie pożarów, wóz gwarantuje coś więcej. To zabawa połączona z treningiem koncentracji i precyzji ruchów, czyli idealne rozwiązanie dla takich malutkich rączek – opowiada nam Kamila

Wóz strażacki Janod ćwiczy małą motorykę dłoni, a odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji pozytywnie wpływa na wszechstronny rozwój.

Na zestaw składa się 27 elementów, które po złożeniu zamieniają się w wóz strażacki z trzema strażakami. Do pojazdu dołączone są również kluczyk i śrubokręt, które pomogą małemu strażakowi złożyć i rozłożyć zabawkę.

Wóz strażacki odpowiedni jest dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia i kupicie go tutaj. Koniecznie też zobaczcie nasze inne inspiracje #janodnadziendziecka.

Zdjęcia: Kamila Lenart

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.