Wood Republic to poznańskie studio designu i stolarnia. Każdy mebel powstaje na indywidualne zamówienie. Można wybierać z oferty sklepu, można przyjść po mebel dostosowany do personalnych potrzeb. Wszystko powstaje ręcznie, w Wood Republic nie ma seryjnej produkcji.

Meble są funkcjonalne a ich piękno jest demokratyczne. Naturalny surowiec, jakim jest sklejka brzozowa, przyjmuje nowoczesne linie. Meble Wood Republic nie są lakierowane, lecz woskowane naturalnymi woskami. Do nas należy także wybór kolorystyczny. Bo każdy mebel Wood Republic wykonany jest od początku do końca metodą handmade.
W kolekcji znajdziecie m.in. wyróżnione na Łódź Design Festival łóżeczko NEST. NEST spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, ma dwie pojemne szuflady, regulowany poziom materaca, no i z czasem przemienia się w pełnoprawne łóżeczko dziecięce. Starszaki powyżej czwartego roku życia możemy przenieść do łóżka MUN.

A kiedy w domu jest więcej dzieci, warto poznać ZZZIP, czyli łóżko piętrowe. Cały kształt mebla jest tak niezwykły, że nie musimy się obawiać sztampy i nudy w pokoju rodzeństwa. Przy zamawianiu łóżka możemy dopasować każdy jego wymiar do naszej przestrzeni czy rozmiaru i wysokości materacy.

 

wood republic na Ładne Bebe

Polecamy

Polecamy

Obserwuj nas

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.