ubieranka

Włoski Mix and Match

#mixandmatch z Little Bandits

Włoski Mix and Match

To już stało się faktem! Myślami jesteśmy na wakacjach i grzejemy się w blasku południowego słońca. Pakujcie z nami walizki, bo mamy dla was przedsmak letnich wojaży w wielkim stylu! 

Ten łączy w sobie wygodę i modne miksowanie. W towarzystwie Jeremiego i Franka zabieramy was dzisiaj do Włoch. Słońce przygrzewa już wakacyjnie, mieszając się od czasu do czasu z chłodnymi majowymi podmuchami wiatru. Idealna pogoda na zwiedzanie i stylowy #MixandMatch z Little Bandits!

 

Jeremi: sweter Fub

Miksujemy włoski styl z duńską marką Fub. Na poranne chłody Jeremi wybiera sprawdzoną opcję i wskakuje w sweter Chevron. Kapelusz na głowę, przewodniki w dłonie i ruszamy w miasto! Co przed nami? Urokliwe uliczki i małe sklepiki z zapraszającymi do środka witrynami. Fontann czar, gdzie monetę wrzucić wypada na szczęście i placów przestrzenie, po których energiczne małe nóżki pobiegną prosto w stronę lodów, czyli gelato. Oj, będzie wesoło, będzie pysznie!

Franek: szorty AO76, T-shirt AO76 / Jeremi: top Fub

 

Uff, robi się gorąco! Top w paski z odkrytymi ramionami od marki Fub i szorty AO76 ratują całą sytuacją! Szukamy cienia, robimy małą przerwę i ruszamy dalej. Włoskie zwiedzanie przyciąga turystów z najdalszych zakątków świata. Nie dziwi nas to. Zabytkowe miasta, intrygujące zakamarki, kolorowy karnawał i zapierające dech w piersiach krajobrazy kuszą. Niezależnie od tego, czy jesteście wielbicielami sztuki, czy smakoszami delektującymi się wyborną południową kuchnią, na pewno znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Franek: sweter Fub, szorty AO76

Liczący dwa i pół tysiąca lat historii Rzym, Wenecja – jedno z bardziej efektownym miast półwyspu, Florencja – kolebka malarzy i architektów i Piza – to tylko przedsmak tego, co we Włoszech zobaczyć trzeba. Dorzucamy do listy Weronę, Perugię i Mediolan. Ten ostatni stoi przed Jeremim i Frankiem otworem! Chłopaki modowe stylizacje mają we krwi, a w kraciastych koszulach marki AO76 zawojowaliby niejeden wybieg mody. Czyż nie?

Jeremi: koszula AO76, / Franek: koszula AO76

W kraju, w którym wynaleziono telefon, baterie, okulary, lody i termometr, i w którym statystyczny mieszkaniec zjada rocznie ponad dwadzieścia pięć kilogramów makaronu, nosi się kolorowo, beztrosko i wesoło! Nie bez powodu też we włoskiej ubierance nie brakuje intensywnych barw i wyróżniających się wzorów. Oryginalne naszywki na bluzie Jeremiego i wakacyjna grafika na bluzie AO76 Franka komponuje się trafnie z szaleństwami i dobrymi humorami, które nie opuszczają ich nawet na chwilę. Czy może nas to dziwić? Podróżowanie w doborowym towarzystwie, kumpelskie pogaduszki i zabawa wśród zabytkowych motoryzacyjnych cudów to zdecydowanie to, co starszaki lubią najbardziej. I my ich miłość do włoskich wakacji również podzielamy.

 

Jeremi: bluza AO76, spodnie z lampasami AO76 kurtka AO76 / Franek: bluza z nadrukiem AO76, spodnie AO76.

 

*

Ubrania Jeremiego i Franka pochodzą ze sklepu Little Bandits. Możecie je kupić tutaj. A tutaj również znajdziecie inne stylizacje w #shopbylook.

Zdjęcia: Paulina Kania 

Tekst: Marta Szczepanik